بیوفیدبک

بیوفیدبک

اگر در زندگی خود دلیل خاصی برای اضطراب دارید، بیوفیدبک حتی می تواند یک درمان باشد، گرچه معمولا در ازتباط با روان درمانی استفاده می شود. در بیو فیدبک دستگاه بر میزان ضربان قلب شما، فشار عضلانی و دیگر عملکردهای بدن نظارت دارد که معمولا به طور مستقیم با چشم قابل مشاهده نیست.

خواندن این ابزارآلات به فرم های قابل درک برای شما تبدیل می شوند، ازقبیل تصویرهایی بر روی صفحه ی اسیلوسکوپ یا به شکل یک بوق در هدفون. با استفاده از این فیدبک ها چگونگی کنترل این عملکردها را به طور مستقیم فرا می گیرید.

به عنوان مثال اگر به خاطر صحبت کردن در جمع دچار استرس شوید، با استفاده از بیوفیدبک، یاد می کیرید که خود را آرام کرده و فکر خود را متمرکز کنید و به خوبی عمل کنید.

مانند خیلی مهارت های دیگر، بیوفیدبک نیز به بهترین شکل عمل می کند، البته اگر آن را در خود حفظ کنید. بیماران بسیاری بوده اند که با استفاده از این مهارت به موفقیت های بزرگی دست یافته اند، اما پس از آن به خاطر تنبلی یا مشغله های زندگی، تکنیک های آموخته شده کنار گذاشته می شوند. بنابراین اگر می خواهید آن را امتحان کنید، پیگیر باشید.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

وقتی که به دنبال یک مرکز بیوفیدبک هستید، همان رویکرد تفکرفعال را داشته باشید که در رویکرد یک درمانشناس دارید. پاسخ هایی را که دریافت می کنید باید معنادار باشند، با کاری که مرکز انجام می دهد، آشنا باشید و بدانید که چرا این کار را انجام می دهند. هرچه بیشتر در این برنامه ی درمانی درگیر شوید، بیشتر تمایل دارید پس از اتمام آموزش نیز درگیر آن باشید.

بیوفیدبک برای درمان کم توجهی، تحت عنوان “نوروفیدبک” استفاده می شود. در واقع برخی تحقیقات میزان موفقیت آن را در مقایسه با ریتالین نشان می دهد – درمانی استاندارد و کاملا مفید برای مشکلات توجهی هم در کودکان و هم در بزرگسالان.

[divider]

مرکز تحقیقات کلینیک مغز و اعصاب و روان آلومینا

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *