به بهانه نزدیک شدن ولنتاین، بخوانید

به بهانه نزدیک شدن ولنتاین بخوانیدهدیه مناسب روز ولنتاین برای مردان:

–          غذا : گفته می شود که راه قلب مردان از معده می گذرد. به نظر این حرف کاملاً درست است. برای او شام مورد علاقه اش را درست کنید. البته شکلات هم فراموش نشود.

–         وسایل ورزشی : ممکن است شما از ورزش هایی که شوهرتان نگاه می کند یا انجام می دهد متنفر باشید اما باید بدانید که او آنها را خیلی دوست دارد، با اینکار به او نشان می دهید که چقدر به علایق او توجه دارید.

–         وسایل الکترونیکی: با اینکه نیاز نیست برای این روز خیلی پول خرج کنید، اما اگر تصمیم دارید هزینه ی بالایی خرج کنید با گرفتن لوازم الکتریکی میتوانید لبخند به لب آقایان بیاورید.

–         ادکلن: ادلن نیز از جمله مواردی است که مردان دوست دارند.

 

این موارد را به هیچ وجه برای مردان نخرید:

–         گل: خریدن گل برای مرد مثل این می ماند که مرد برای شما ابزار بخرد،آیا دوست دارید؟

–         شمع: دادن شمع به پسر فقط یک راه خوب برای برانگیختن احساس غیر مردانه در او می باشد.

–         کتاب روابط: اگر می خواهید به شریک خود رفتار با خودتان را یاد دهید بهترین راه این است که با او حرف بزنید، آنها به این کتابها به دید یک مشق شب نگاه می کنند.

–         کارت عضویت در باشگاه بدنسازی: شاید هر مردی دوست داشته باشد در یک باشگاهی عضو شود، ولی اینکار شما به او این پیغام را می دهد که هرچه سریعتر اینکار را بکن زیرا از اندام تو ناراضی هستم.

 منبع:

wyrk.com


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *