بهداشت روانی در گرو مصرف …

میوه

 

 

در حال حاضر بسیاری از ما می دانیم که خوردن میوه ها وسبزیجات برای سلامت جسمانی ما مفید هستند اما یک مطالعه جدید نشان داده است که خوردن 5 مرتبه میوه و سبزی در طول روز به بهداشت روانی کمک خواهد کرد وباعث افزایش رفاه روانی افراد خواهد شد.

مطالعات قبلی نشان داده اند که مصرف پنج وعده میوه و سبزیجات در روز به مقدار بهینه برای کاهش خطر مرگ به هر علت کمک میکند .
محققان در این مطالعه تازه به رهبری دکتر استرانگز از دانشکده پزشکی دانشگاه وارویک در انگلستان بر روی به 14،000 بزرگسالان بالای 16بررسی هایی را انجام دادند.

دراین بررسی، اطلاعات دقیق در سلامت روانی و جسمانی از شرکت کنندگان و همچنین رفتارهای مرتبط با سلامت، جمعیت شناسی و ویژگی های اجتماعی و اقتصادی جمع آوری شد.

علاوه بر این، تیم ارزیابی ، شرکت کنندگان را با استفاده از پرسشنامه روان تندرستی وارویک، ادینبورگ نیز مورد یررسی قرار دادند.

به طور کلی، محققان دریافتند که بالا و پایین بودن رفاه وبهداشت ذهنی به طور معمول با مصرف میوه شرکت کنندگان و مصرف سبزیجات آنها آهمراه بود.

محققان نیز عوامل دیگری که می تواند در رفاه ذهنی و بهداشت روانی تاثیر گذار باشند در نظر گرفتند که عبارتند از:

 

  • سیگار کشیدن
  • مصرف الکل
  • چاقی

منبع:

medicalnewstoday


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *