بهترین زمان برای داشتن بهترین رابطه ی جنسی

رابطه ی جنسی در دوران متاهلی بهترین  س ک س می باشد.

بهترین زمان برای بهترین سکس

رابطه ی جنسی در دوران بعد از ازدواج  فراتر از رابطه ی صرفاً جنسی است. به این معنی که در ازدواج چیزی بیش از یک رابطه ی جنسی مطرح است، در این نوع ارتباط، وحدت و تعهد، صمیمیت وجود دارد، به همین دلیل است که رابطه ی جنسی بعد از ازدواج بهترین س ک س است.

هیچ شکی ندارم که بین خوانندگان این مبحث اختلاف نظر وجود خواهد داشت، اگر نظرتان این است که رابطه خارج از ازدواج نیز عالی و خوب است. لطفاً به این سوال پاسخ دهید که چرا با عواقب بسیاری همراه است؟

چرا رابطه ی جنسی بعد از ازدواج بهتر است؟

به چند دلیل، همانطور که این دلایل را می خوانید به دلایل خود نیز بیاندیشید و مقایسه کنید.

1)      به این دلیل که از نظر اخلاقی این نوع س ک س درست است. مهم نیست که چه اعتقادات دینی داشته باشید، اصول اخلاقی چیزی است که همه ی جامعه به رعایت آن ملزم هستند.

2)      نیاز نیست این نوع س ک س را از دیگران مخفی کنید و نگران باشید کسی بفهمد، در این رابطه س ک س  کاملاً درست است و آرامش خاطر دارید.

 

3)      رابطه ی جنسی می تواند با تولد نوزاد همراه باشد، در ازدواج این امر با توافق صورت می پذیرد و حتی اگر توافق هم نباشد و نوزادی متولد شود، پدر و مادری مشخص خواهد داشت و آینده ی قطعاً بهتر.

 

4)      رابطه ی جنسی بعد از ازدواج یک رابطه ی ایمن است، در این رابطه نگرانی از بروز بیماریهای مراقبتی وجود ندارد.

 

5)      رابطه جنسی بعد از ازدواج بهتر است به این دلیل که رابطه ی عاطفی عمیقی بین دو نفر وجود دارد، به این موضوع فکر کنید که چرا بعد از روابط، دختران ابراز دل شکستگی می کنند؟ زیرا همه ی دختران آرامش هنگام س ک س را در این می بینند که به طرف مقابل تعلق دارند و دیگر نگران ازدواج با فرد دیگر و خیلی از مسائل دیگر نیستند و در هنگام س ک س از فکری مطمئن و آسوده برخوردارند. حتی مردان نیز در این نوع س ک  س از آرامش فکری برخوردارند و مواردی از قبیل عذاب وجدان و … آنها را آزار نخواهد داد.

برای مشاوره ازدواج با ما تماس گیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *