برای تابستان کودکتان چه تصمیمی گرفته اید؟

چه تصمیمی برای کلاس های تابستانی کودکانتان دارید؟

 

بازی کودکان

 

اگر فقط بخواهید اوقات فراغت بچه ها را با انواع کلاس ها پر کنید و احساس پدر و مادر خوب بودن از این طریق به شما دست بدهد بسیار اشتباه است.

 

برای انتخاب کلاس باید به این نکته ها توجه داشته باشید:

 

1. برای بچه هایی که خیلی شیطان هستند و ورجه وورجه می کنند و پر از انرژی هستند و نمی توانند یک جا بنشینند کلاس زبان پیش از دبستان اشتباه است چون معلم میخواهد مدام به آنها بگوید بنشین ، این باعث میشود کودک از مدرسه و کلاس به مرور بیزار بشوند برای این ها کلاس های ورزش مناسب است.

 

2. برای بچه های احساساتی که دوست دارند مدام دیگران را بغل کنند یالمس بشوند کلاس کوزه گری مناسب است.

 

3.برای بچه هایی که زیاد صحبت میکنند و کلمات و گفته ها خیلی خوب یادشون می ماند کلاس زبان مناسب است.

 

4.برای بچه هایی که دوست دارند دیده شوند و خودنما هستند ورزش های انفرادی مثل شنا  بسیار مناسب است.

 

5.برای بچه هایی که خجالتی هستند ورزش های گروهی مانند فوتبال ، البته باید دقت کرد که آموزش موسیقی برای این کودکان خیلی پیشنهاد نمیشود زیرا مهارت ارتباط با دیگران رو یاد نمی گیرند و بیشتر تو خودشان فرو می روند.

 

6.برای پرخاشگرهاورزش به خصوص با مربی ای که روی درست حرف زدن و احترام  گذاشتن تاکید دارد کاربرد دارد، البته برای انتخاب رشته ورزشی باید به روحیات فرزندتان نیز دقت کنید.

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - برای تابستان کودکتان چه تصمیمی گرفته اید؟

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: