با عمل به این 7 مورد رابطه جنسی خود را بهبود بدهید

با انجام این 7 مورد رابطه جنسی خود را بهبود بدهید

بیشتر مردم ( و کارشناسان!) توافق دارند که  تجربه های جنسی ،کلیدی برای شناخت ملموس تر از خود می باشد. به عبارت دیگر، قبل از اینکه بخواهید رابطه جنسی بزرگی که بین زن و شوهر ها اتفاق می افتد را برقرار کنید،باید خود خاموشتان را کشف کرده باشید. شما چه چیزهایی می خواهید چه چیزهایی نمی خواهید. چه چیزهایی را می خواهید تجربه کنید چه چیزهایی را نه.

راهنمائی های زیر شاید بتواند برای بهتر شدن زندگی جنسی به شما کمک کند:

دفعه ی بعد که می خواهید با همسر خود به تخت خواب بروید، از خودتان بپرسید :” چه فکری، چه احساسی یا چه رفتاری در همین لحظه در درون من وجود دارد”. شاید ترس باشد یا تنش یا حتی خشم. نترسید، احساس کنونی خود را به همسر یا شریک جنسی خود بگویید. و از او هم بخواهید همین کار را بکند. با این کار در همان لحظه صمیمیتی بیشتر در بین شما حاکم می شود.

 

ایا می دانید مدیتیشن چگونه می تواند به عنوان ابزاری برای بهبود زندگی جنسی مورد استفاده قرار بگیرد؟ زمانی که پریشان و اندوهگین هستید، حواس شما بیش از پیش هوشیارند،و مدیتیشن  اجازه می دهد با  محیط اطراف بیشتر هماهنگ باشید. برای شروع در موقعیت لوتوس بنشینید و چشمانتان را ببندید، نفس عمیق بکشید و از راه بینی هوا را بیرون بدهید. بر روی چاکرای ریشه تمرکز کنید: ستون فقرات و اندام تناسلی. تصور کنید که انرژی شما در اطراف این مناطق جریان دارد. تفاوت رابطه ی جنسی و عشق بازی این است که در عشق بازی تمام حواس شما درگیر هستند.

در برخی فرهنگ ها که به ظاهر یک زن بیش از حد اهمیت میدهند سخت است که یک زن اعتماد به نفس زیادی در مورد اندام و ظاهر خود داشته باشد، اما یادگیری عشق ورزیدن به بدن خود یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای بهبود زندگی جنسی خود انجام دهید. دیدگاه خود را با کار کردن روی ذهنتان تغییر دهید، با خود بگویید ” من درون و بیرون زیبایی دارم” من بیش از یک جسم و تن هستم” خود را در آغوش بگیرید. تغذیه ی سالمی داشته باشید، خوب بخوابید، ورزش کنید. لباس هایی بپوشید که به شما احساس خوبی می دهد. مهمتر از همه اینکه وقت خود را با افرادی سپری کنید که به شما کمک می کنند زیبایی خود را ببینید. مهم نیست که بدن شما  بلند و باریک باشد یا انحنا داشته باشد، مهم این است که شما راجع به آن چه احساسی دارید. زمانی که شما بدنتان را دوست داشته باشید می توانید این احساس را در مردان نیز ایجاد کنید.

 

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
شیرزاد

با سلام
مطلب خیلی جالب و مفیدی بود، بسیار بسیار ممنون که روی این موضوعات کار می کنید.خسته نباشید

الهام

موافقم جالب بود خیلی جالب

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x