باید بیش فعال بودن را پنهان کنیم یا بیان کنیم؟

پنهان کردن بیش فعالی

وقتی شما دچار اختلال بیش فعالی در بزرگسالی هستید و در جایی کار می کنید باید به مدیرتان بگویید یا خیر؟ البته در اختلال کودکی در بچه ها ،اکثر خانواده ها از دیگران پنهان می کنند تا خدایی نکرده دیگران بر فرزندشان بر چسب نامناسبی نزند ودر روحیه کودکشان اثر نگذارد اما در مورد بزرگسالان بیش فعال باید چگونه برخورد کرد؟

در اینجا راهنمایی هایی برای شما بزرگسالان بیش فعال داریم که در زیر بیان خواهیم کرد:

در ابتدا باید بدانید که اگر علایم بیش فعالی در کار وزندگی شما تاثیر نگذاشته است و مانع کار در محل شما نشده است دلیلی برای عنوان کردن این مشکل وجود ندارد.

اما اگر مسائل وعلائم این اختلال در محل کار شما مشکل ایجاد کرده بهتر است که در مورد مسائل مرتبط با آن صحبت شود نه مستقیما در مورد خود اختلال ، چون ممکن است که اطلاعات درستی دراین باره وجود نداشته باشد و تصمیم گیری های نادرستی انجام شود.

بیایید دلایل مشکلتان را بیابید وآن مشکلات را از سر راه خود بر دارید و در مورد این دلایل با مدیر صحبت کنید،به عنوان مثال اگر در ساعاتی از روز، توجه کافی ندارید وخواب هستید می توانید صحبت کنید که در ساعاتی که عملکرد بیشتری دارید کار را انجام دهید.

برای اینکه از پریشانی در محل کارتان نیز جلوگیری کنید، میتوانید از راهکارهای داشتن دفترچه یادداشت ،موبایل یا تلفن خود استفاده کنید تا قرارها و لیست های مورد نظرتان را برای شما یادآوری کنند واز تشویش جلوگیری کنید ویا محل کارتان را از وسیله هایی که مناع تمرکز شما میشود ،خالی نگه دارید.

منبع:

http://www.webmd.com/add-adhd/features/boss-adhd?ecd=wnl_add_102813&ctr=wnl-add-102813

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x