این نکته ها شما را راهنمایی می کند تا عشق را پیدا کنید

عشق یابی

 

الف) این اولویت ها را به خاطر بسپارید.

1)    جستجو برای شروع یک رابطه را هدف زندگی خود قرار ندهید.
روی فعالیت هایی که از آنها لذت می برید ، سلامتی خودتان و روابط با خانواده و دوستان تمرکز کنید،خودتان را شاد نگه دارید و تعادل را در زندگی خود حفظ کنید، همه ی اینها سبب می شود تا وقتی به ملاقات کسی می روید برای او جالب تر و جذاب تر باشید.

2)    به یاد داشته باشید که برداشت اول همیشه قابل اعتماد نیست.
به ویژه زمانی که شما در اینترنت با کسی آشنا شدید، مردم همیشه خودشان و ویژگی های شخصی خودشان را به تصویر نمی کشند. صرف نظر از اینکه کجا و چگونه با کسی آشنا می شوید، بدانید که زمان نیاز است تا با خود واقعی آن شخص آشنا شوید.شما باید در موقعیت های مختلف رفتار او را ببینید.
به عنوان مثال: او وقتی تحت فشار قرار می گیرد  یا همه چیز خوب پیش نمی رود و یا وقتی نا امید، گرسنه و خسته است چه رفتاری دارد؟

3)    در مورد معایب و کاستی های خود صادق باشید.
هرکس یک یا چندین عیب و ایراد دارد، در بسیاری از موارد آنچه که ما عیب تلقی می کنیم می تواند برای طرف مقابل جذاب باشد. تظاهرات را از خود دور کنید، تا آن فرد تشویق شود خود شما را بخواهد.صادق بودن هم کمک می کند خود شما راحت باشید و هم بدانید طرف مقابلتان شما را دوست دارد نه آنچه که تظاهر می کنید.

4)    روی رابطه ی عمودی قبل از رابطه ی افقی سرمایه گذاری کنید.
برای برقراری رابطه ی ج ن س ی عجله نکنید زیرا بعد از آن ساختن یک رابطه ی عمودی به مراتب سخت تر خواهد بود، حتی اگر در این سن و روز ملاقات برای شما سخت بود که رابطه ی  ج ن س ی برقرار نکنید، باز سعی کنید. تنها یک رابطه ی ج ن س ی لذت بخش رابطه را خراب و نابود می کند.

ب)  فعالیت های سرگرم کننده را در برنامه ی خود بگنجانید.
به جای عضویت در سایت های دوست یابی سعی کنید روابط و دایره ی اجتماعی خود را گسترش بدهید، مانند: شرکت در گروه های دوچرخه سواری، کوه نوردی، بولینگ و یا  شرکت در انجمن خیریه، کلاس های هنر، گروه تأتر و فیلم و غیره همه فرصت هایی را در محیط های مناسب برای شما فرهم می کند.

ج) یاد بگیرید که اگر جواب رد شنیدید آنرا مدیریت کنید.
هر کسی ممکن است زمانی که به کسی پیشنهاد میدهد، جواب رد بشنود، نباید اجازه بدهید این جواب رد در شما ایجاد خشم، اضطراب یا خجالت کند،طبیعی است که وقتی جواب رد می شنوید ناراحت و غمگین شوید، اما هیچ وقت بر اساس این احساسات تصمیم نگیرید، بپذیرید که کسی می تواند شما را نخواهد حالا به هر دلیلی، آرام باشید و به خودتان زمان بدهید،شاید گذشت همین زمان شما را متوجه کند که انتخاب اشتباهی داشته اید،شما فرصت های دیگری نیز برای آشنایی خواهید داشت.

د) پرچم های قرمز رابطه ی خود را شناسایی کنید و سعی کنید آنها را حل و فصل کنید.

موارد نگران کننده ی رایج در یک ارتباط:

  رابطه ی وابسته به الکل: شما فقط زمانی با هم خوب و شاد هستید که الکل مصرف کرده باشید.

♦  مشکل در تعهد: برای برخی از مردم خیلی سخت است که تعهد قلبی نسبت به کسی داشته باشند، و این عدم تعهد، اعتماد لازم برای ادامه ی یک رابطه را بسیار خدشه دار می کند.

عدم وجود ارتباط غیر کلامی: شریک زندگیتان به جای برقراری ارتباط با شما، به فرد دیگر، تلویزیون یا تلفن توجه می کند.

حسادت بیش از حد: شریک شما اصلاً دوست ندارد اوقاتی را با خانواده و دوستان خود بگذرانید.

رابطه ی صرفاً جنسی: هیچ علاقه ای بین دو طرف جز فیزیکی وجود ندارد.

♦ عدم صرف زمان برای شما: شریک شما ترجیح می دهد که اغلب با دوستان و دیگران باشد و این زمانی مشخص می شود که ببینید زمانی را به تنها بودن با شما خارج از اتاق خواب صرف نمی کند.

ه) جوانه های یک رابطه را در خود رشد دهید.
به یاد داشته باشید که پیدا کردن یک فرد مناسب آغاز سفر است نه مقصد. شما برای شروع و حفظ و تداوم یک رابطه باید تلاش کنید.اگر رابطه ای برای شما ارزش دارد برای آن تلاش کنید،بپذیرید که گاهی باید تغییر کنید، سعی کنید مناقشات را بدون توهین تحقیر حل و فصل کنید، با هم صحبت کنید و احساسات  و افکار خود را به اشتراک بگذارید، وقتی که شما نیازها، علایق و ترسهای یکدیگر را بدانید راحت تر می توانید به هم کمک کنید. خود را غرق در روزمرگی نکنید گاهی برنامه ای غیر منتظره بچینید و سعی کنید با هم باشید.هر روز عشق و علاقه ی خود را بروز و بیان کنید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «این نکته ها شما را راهنمایی می کند تا عشق را پیدا کنید»

  1. مرسی که به این باور غلط که رابطه ی افقی می تواند به رابطه ی عمودی منجر شود اشاره کردید،واقعاً رابطه ی که بنا ی اون رابطه ی جنسی باشه بخاطر همین هم از هم می پاشه،ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *