اگر فرد مادی گرایی هستید بخوانید…

 

مادی گرایی

یک سری از افراد هستند که تمایل دارند گوش های موبایل یا ماشین های مدل بالا داشته باشند و وقتی به چنین خواسته های خود دست پیدا می کنند خوشحال میشوند البته باید در نظر داشته باشید که چنین افرادی نیز به همان سرعت که خوشحال میشوند به همان سرعت هم ناراحت میشوند.

 تحقیقات جدید نشان داده است که افراد مادی گرا به احتمال بیشتری افسردگی پیدا خواهند کرد.

به گفته این تیم تحقیقاتی که به تازگی یافته های خود را به صورت آنلاین در مجله شخصیت و تفاوت های فردی به چاپ رسانیده اند، مردم مادی گرا خیلی سخت تر به احساس خوب دست پیدا می کنند و بیشتر احساس بدبختی می کنند.

در تحقیقات قبلی نشان داده شده است افرادی که دارای خلق مثبت هستند دیگران را نسبت به خودشان بیشتر مد نظر داشته و به آنها کمک می کنند و این برای سلامت آنها خوب است در صورتی که در این مطالعه نشان داده شده است افرادی که مادی گرا هستند بیشتر بر روی خودشان متمرکزند و نسبت به چیزهایی که دارند سپاس گذار نیستند و اغلب ناراضی می باشند.

برای رسیدن به این یافته ها، محققان 246 نفر از بخش بازاریابی دانشگاه که سن متوسط ​​21 سال داشتند را مورد ارزیابی از طریق یک نظر سنجی آنلاین قرار دادند و میزان رضایت آنها از زندگی را مورد بررسی قرار دادند.

همانطور که انتظار می رود، نتایج این مطالعه نشان داد کسانی که  در قدردانی و رضایت از زندگی نمره کمتری گرفتند  به احتمال زیاد مادی بودند.

منبع:

MNT

برای شناخت خصوصیات خود می توانید از تست های معتبر و مشاوره های مفید استفاده کنید، تیم متخصص مرکز آلومینادر این راه ، همراه شما خواهد بود

[divider]

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *