اهمیت لمس کردن در روابط زناشویی

تحقیقات اخیر در مورد رابطه جنسی و عشق نشان داده است که لمس کردن، هم  درزنان و هم مردان مهم است، به خصوص برای رضایت جنسی مردان، شادی رابطه و تعهد زناشویی مهم است.

 

روحتان را جلا دهید قبل از بوسیدن همسرتان ،حمام کرده و مسواک بزنید ، رابطه جنسی دهانی را با بوسیدن آغاز کنید ،این عمل چون با عشق همراه است منجر به آرامش و سیقل دادن روح میشود. پوست یکی از مناطقی است که سرشار از عصب است و می تواند تحریک کننده باشد ، پس عجله نکنید و صبور باشید.

 

این موضوع برای افرادی که به مطالعه عشق و رابطه جنسی پرداخته اند بسیار تعجب آور بوده است ،اگر چه در بیشتر مواقع ، زنان از لمس و بوسیده شدن به عنوان کلیشه های جنسیتی ، شرح داده اند و اغلب فرصت های بیشتر  جهت لمس شدن داشته اند و در بسیاری از فرهنگ ها نیز فقط برای زنان شایع است و نشانه خوش آمد گویی به رابطه جنسی و زناشویی می باشد .

 

سپس بعد از بچه دار درگیری های آنها با کودکانشان بیشتر شده و تماس فیزیکی زنان بیشتر با فررزندانشان است و این واقعا درست نیست البته که ، در اکثر خانواده ها وجود دارد اما آنچه که مهم است مردان نسبت به زنان ممکن است نیاز به لمس شدن شان کمتر و یا اصلا برآورده نشود.

 

به این ترتیب، برای مردان لمس کردن ، ماساژ ، با هم حمام کردن و داشتن رابطه جنسی خیلی رضایت بخش تر است و مهم است .

 

لمس کردن نه تنها باعث ترشح هورمون اکسی توسین یا همان هورمون عشق میشود بلکه یک راه برای ایجاد احساس عشق ، اطمینان و تعهد هم میشود .

 

به همین دلیل برای برخی از افراد که از لمس شدن و نزدیکی محروم هستند حیوانات خانگی بسیار موثر است .

 

لمس شدن و در آغوش گرفتن همدیگر یک چیز خاص دیگری است که هیچ رابطه جنسی نمی تواند جایگزین آن شود تا حالا دقت کردید که بعد از یک رابطه جنسی برهنه دوست دارید کنار یکدیگر قرار بگیرید این همان نیاز به در آغوش کشیده شدن و در آغوش گرفتن است  که می تواند لذت زیادی را در هر دو جنس ایجاد کند.

 

 

منبع:

psychologytoday

[divider]

مرکز فوق تخصصی مغزو اعصاب و روان آلومینا

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

0 دیدگاه دربارهٔ «اهمیت لمس کردن در روابط زناشویی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *