انواع نوروفیدبک

نوروفیدبک سه بعدی (QEEG LoRETA)

نوروفیدبک 3بعدی

نوروفیدبک سه بعدی با قابلیت های گسترده ای از پیشرفت های جدید گستش می یابد. این روش تصاویر سه بعدی از مغز و ابزار جدید آموزشی ارائه می دهد. این روش برای یک پزشک خوب دستگاه جدید آموزش مغز محسوب می شود.

در این روش از یک کلاه دارای 9 حسگر استفاده می شود و به این ترتیب پزشک قادر است هر بخشی از مغز را با هم آموزش دهد ( برخلاف روش نوروفیدبک خصوصی که عموما با دو حسگر انجام می شود.).

با استفاده از پایگاه داده پژوهش های پزشکی و تصویربرداری عمیق از منبع مغز، نوروفیدبک سه بعدی می تواند مستقیما تمام شبکه های مغز را آموزش دهد. این روش کار خود را با هدف قرار دادن کل فعالیت های الکتریکی، اتصال مغز و سرعت پردازش کار خود را انجام می دهد.

این روش با قابلیت های تصویربرداری پیشرفته تری ممکن می شود. تصویربرداری بهتر به معنای نتایج بهتر می باشد. هدف گیری بهتر نیز به معنای اعتبار بیشتر می باشد. به علاوه آموزش همزمان چند قسمت به معنای کم شدن تعداد جلسات است.

برای پزشکان مشاهده دقیق وقایع کل مغز در تمام زمان ها یک مزیت محسوب می شود و با یکپارچه سازی نرم افزار تحقیق، پزشک می تواند آموزش را طرحی کرده و دنبال کند و در تمام مدت آن را به روز رسانی کند.

اجرای نوروفیدبک سه بعدی مستلزم مهارت و تجربه زیادی است و تجهیزات مورد نیاز آن نیز 20 برابر تجهیزات اصلی این فرایند است. از این رو معمولا جلسات این روش پرهزینه تر از جلسات نوروفیدبک سنتی است، اما تعداد جلسات آن نیز کمتر خواهند بود. به طور کل نوروفیدبک سه بعدی هزینه کمتری نیاز خواهد داشت.

نگارنده: سمیه محمدی

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی 
  • روانشناس و نوروتراپیست

[divider]

انجام روش های نوروفیدبک و بیوفیدبک درکلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *