انواع نوروفیدبک

نوروفیدبک سنتی

با تقریبا 50 سال استفاده بالینی از نوروفیدبک، این روش در رویکردها و روش های مختلفی به کار رفته است. همه روش های نوروفیدبک وثر هستند، به هرحال سرعت اثر بخشی آن و تاثیر آن بر روی هدف به مهارت پزشک و قابلیت دستگاه های به کار رفته بستگی دارد.

سیستم های نوروفیدبک از ماشین های ساده تا ماشین های کامل دارای حسگرهایی با قابلیت تصویربرداری از مغز شکیل می شود. این سیستم ها در سه دسته عمده تقسیم می شود:

  • سیستم های نوروفیدبک تجاری
  • نوروفیدبک EEG (نوروفیدبک سنتی)
  • نوروفیدبک سه بعدی (نوروفیدبک QEEG LoRETA)

نوروفیدبک EEG (نوروفیدبک سنتی)

نوروفیدبک EEG نوعی نوروفیدبک سنتی است که چندین سال با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر درآمدزایی این روش، نوروفیدبک سنتی روشی انعطاف پذیر و اثربخش است.

با طیف گسترده ای از تجهیزات و آموزش روش های موجود، در این نوع نوروفیدبک پزشک آزاد است تا با هر بیمار با روش متفاوت کار کند و نقش فعال تری در آموزش مغز داشته باشد.

متداول ترین نوروفیدبک های EEG از دو حسگر استفاده می کنند: دو حسگر امواج مغز و دو حسگر گوش. با این حسگرها پزشک می تواند فعالیت سطحی مغز را آموزش داده و آن را به درستی به فرد نیز القا کند. با یک پزشک خوب در این زمینه نوروفیدبک می تواند برای بسیاری از شرایط موثر باشد.

از آنجایی که نوروفیدبک EEG تخصص بیشتری نیاز دارد، پزشکان در این زمینه معمولا کم تر هستند و یافتن آنها کمی مشکل می باشد.

در ادامه :نوروفیدبک سه بعدی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *