افزایش خطر خود کشی با …

 

سیگار نکشیدن

سیگار کشیدن علاوه بر اینکه برای سلامتی بد است به احتمال زیاد می تواند منجر به کشتن شما شود.

در مقاله ای که در مجله  نیکوتین و تنباکو به تازگی منتشر شده است ، محققان دریافته اند که مصرف سیگار می تواند با خود کشی ارتباط نزدیک داشته باشد.

 

در کشورهایی که مالیات غیر مستقیم بر سیگار قرار داده شده است نرخ خود کشی در این کشورها تنظیم شده و پائین تر می باشد.

نویسندگان این مطالعه اعلام کرده اند که در کشورهایی که نرخ مالیت بر سیگار پائین است 6 % نرخ خودکشی بالاتر از کشورهایی است که مالیات بیشتری نسبت به خرید سیگر پرداخت می کنند.

 

تا اکنون، پژوهشگران بر این باوربودند که  سیگار کشیدن همزمان با خودکشی به دلیل ابتلا ی افراد به مشکلات روانی یا مشکلات سوء مصرف مواد بوده اند.

 

به طور قابل توجهی نرخ افزایش مصرف سیگار در میان افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی، وابستگی به الکل و مواد مخدر، اسکیزوفرنی  می باشد .

در مطالعات بالینی نویسندگان بیان داشته اند که سیگار کشیدن  نه تنها یک شاخص برای اختلالات روانی است بلکه خطر افزایش خود کشی را نیز افزایش میدهد.

 

منبع:

latimes 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x