افزایش حافظه با ….

تحریک الکتریکی مغز در هنگام خواب می تواند حافظه را تقویت کند

الگوی خواب

 

هنگامی که شما خواب هستید، مغز شما مشغول ذخیره سازی و تحکیم چیزهایی است  که شما درطول  آن روز به دست اورده اید .

برای بسیاری از مردم به خصوص کسانی که با شرایط عصبی، هستند، اختلال حافظه می تواند نشانه ناتوان کننده در زندگی آنها باشد .. برای اولین بار، دانشمندان دانشکده UNC از ترانس کرانیال جهت تحریک متناوب و یا TACS با هدف قرار دادن یک نوع خاص از فعالیت مغز در طول خواب و تقویت حافظه در افراد سالم استفاده کرده اند .

این یافته ها در مجله Current Biology منتشر شده، این تحقیق  یک روش غیر تهاجمی را ارائه داده است که به طور بالقوه به میلیونها نفر از مردم با شرایطی مانند: اوتیسم، بیماری آلزایمر، اسکیزوفرنی و اختلال افسردگی اساسی کمک کند.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

محققان برای سالها فعالیت الکتریکی مغز را در هنگام خواب ثبت کرده اند با ثبت این امواج محققان دریافته اند که دوک های خواب در ذخیره سازی خاطرات دخالت دارند.

مطالعه این محققان  نشان می دهد که در واقع، امواج دوکی شکل  برای روند ایجاد خاطرات ما برای زندگی روزمره حیاتی هستند و می توان با هدف قرار دادن آنها به افزایش حافظه کمک کرد.

 

در این آزمایش 16 نفر طی دو شب مورد بررسی قرار گرفتند و همه شرکت کنندگان قبل از خوابیدن  تمریناتی در زمینه حافظه انجام دادند و تحریک با برق ضعیف بر روی پوست سر روی نقاط خاصی بر دوک های خواب طبیعی انجام گرفت  و در شب دوم نیز تحریک ها به صورت پلاسبو انجام شد .

هر روز صبح، محققان ، شرکت کنندگان را تحت آزمون حافظه استاندارد قرار می دادند و نمرات آنها را یادداشت می کردند وبهبود قابل توجهی در مقایسه با اثر دارونما داشتند.

 

تقویت عملکرد ذهنی را نیز می توانید با نوروفیدبک انجام دهید.

منبع :

https://www.sciencedaily.com/releases/2016/07/160728143247.htm

 

انجام روش نوروفیدبک در مرکز سلامت روان رستا- آلومینا در کرج

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «افزایش حافظه با ….»

    1. مریم عبداللهی روانشناس , رواندرمانگر و نوروتراپیست

      سلام
      بهتراست با سرکت های فروشنده تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *