مرکز تخصصی کودک و خانواده جایروس |کلینیک مشاوره کودک | روانشناس کودک

روانشناس کودک

کودکی و نوجوانی دوره ای سرشار از انرژی، عشق، خلاقیت، امید و پویایی است. شناخت ویژگی های هر کودک و نوجوان از قبیل علایق، توانمندی ها، نقایص و خصوصیات بازر آنها در طی دوره تحول توسط والدین هشیار گام مهمی در جهت کمک به تامین سلامت جسم و روان کودکان و نوجوانان در جهت ساختن و پرورش افرادی شاد، پر تلاش و فعال در جامعه است.

فراهم نمودن این امر و تامین ایمنی روانی این کودکان تنها در بستر خانواده سالم امکان پذیر است و لذا شناخت والدین از خود، کودک و نوجوان، مسائل موجود در این حلقه ارتباطی و تعامل دو سویه بین کودک و نوجوان و خانواده تنها به کمک بهره گیری از تخصص روانشناس کودک مجرب در قالب خدمات روانشناختی تخصصی و مراکز مجهز و تخصصی امکان پذیر است.

در همین راستا مرکز روانشناسی تخصصی کودک و خانواده جایروس با تاکید بر این ضرورت اجتناب ناپذیر به عنوان یکی از بزرگترین، مجهزترین و تخصصی ترین مجموعه های روانشناسی مشاوره و روان پزشکی در کشور همزمان با به کارگیری جدیدترین ابزار و روشهای ارزیابی و درمانی(بالینی) و با رویکردی یکپارچه نگر با ایجاد دپارتمان های تخصصی متعدد از قبیل اختلالات بالینی(وسواس، افسردگی، اضطراب، اضطراب جدایی و..) شخصیتی- هنر درمانی (نمایش درمانی،موسیقی درمانی،شن، نقاشی و سفال درمانی)، اختلالات یادگیری کلامی و غیر کلامی(خواندن ، نوشتن، ریاضی)، اختلالات عصبی- تحولی( اختلالات فراگیر تحولی،اوتیسم،آسپرگر و…) اختلالات گفتار و زبان ، کودکان با ناتوانی های ویژه (عقب ماندگی ذهنی،ناتوانایی های هوشی،مشکلات جسمی، نقایص جسمی)، مشکلات تحصیلی-انگیزشی و سازگاری با مدارس، توانبخشی شناختی (مشکلات توجه، تمرکز، حواسپرتی، بیش فعالی) ، روانسنجی( غربالگری، اجرای آزمون های هوش، شخصیت،خانواده، رغبت سنج، استعداد یابی، تحصیلی و…) در یک مکان و با ایجاد بخش های آموزش به صورت تخصصی و اقدام به برداشتن گامی بزرگ در جهت تامین سلامت جسم و روان جامعه ایرانی نموده است.

باشد که با تحقق این مهم و با ضروری دانستن شناسایی به موقع، پیشگیری و مداخله به هنگام شاهد پرورش کودکان و نوجوانان سلامت و شاد در بستر خانواده هایی سالم باشیم و باور داشته باشیم آینده ای که میخواهیم آینده ای است که می سازیم.

خدمات این مرکز تخصصی :

برای تماس با این مرکز تخصصی صفحه تماس با ما  را ببینید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *