اعتیاد نوجوانان به موارد جنسی و اثرات آن

 

پورنوگرافی
هرزه انگاری به صورت آنلاین از طریق تلفن های هوشمند ، داروها، لپ تاپ  گسترش جهانی پیدا کرده است و پورنوگرافی شیوع پیدا کرده است.
تمامی این پونورگرافی ها منجر به ترافیک اینتر نتی شده است و عاری از هدف های قانونی و به گونه ای طراحی شده است که نوجوانان را تحت تاثیر قرار داده و در شکل دهی هویت انها مشکل ایجاد می کند.
پورنو گرافی اخیرا به راحتی در دسترس همگان قرار دارند و عادات پر مخاطره را به نمایش می گذارند وتمامی انها در معرض دید نوجوانان قرار دارد.

اثر پورنو در نوجوانان و بزرگسالان جوان

یک مطالعه در تابستان امسال در موسسه بریتانیا برای تحقیقات سیاست عمومی در مورد تاثیر پورنو در زندگی منتشر شد.

بسیاری از پاسخ دهندگان گزارش دادند که دسترسی به پورنوگرافی در سراسر سال در مدرسه در اختیارشان بوده است و در سنین نوجوانی آغاز کرده اند  و اثرات مخربی در زندگی جنسی و رابطه انها  داشته است.

دکتر آنتونی جک، استاد محقق  علوم اعصاب در دانشگاه کیس وسترن اعلام کرد که مطالعات اخیر نشان می دهد “… نرخ گسترده از اختلال عملکرد جنسی که حدود 50 درصد از انها از اواخر نوجوانی آغاز کرده بودند از هر دو جنس گزارش شده است” .

دیگر مطالعات اخیر از فعالیت مغز از کاربران مزمن پورنو  مورد بررسی قرار گرفته  واثرات مخرب ان  به صورت موارد زیر گزارش شده است:

 

  • در حال مشاهده تصاویر جنسی صریح به عنوان مثال حساسیت زدایی ، ماده خاکستری کمتر و کاهش فعالیت مرکز پاداش را به همراه داشته است.

    • تضعیف اتصالات عصبی بین مراکز پاداش و مراکز بالاتر مغز ،در نتیجه افزایش آنی و اختلال در تصمیم گیری.

    • اختلال نعوظ و انزال زود ناشی از پورن

 

منبع :

.psychcentral.com/sex-addiction/2014

4 1 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x