اشتباهات رایج در بوسیدن

 

بوسیدن

 

شما ممکن است اولین بوسه یا هزاران بوسه دلنشینی که توسط عشق زندگیان( همسر) داشته اید را به خاطر بیاورید این ، نوعی پرورش سازگاری عشق است و به گفته کارشناسان بوسیدن نقش مهمی درروابط دارد و می تواند به برقراری سطح عاشقانه روابط کمک کند.

اشتباهاتی که افراد ممکن است در مورد بوسه ها ی خود داشته  باشند را به اختصار برای شما توضیح خواهیم داد:

 

صحبت کنید

اغلب اوقات ما اولین بوسه عاشقانه مان را به یاد می آوریم اما از صحبت کردن در مورد آن با عشقمان (همسر) خجالت می کشیم، باید یاد بگیرید که بدون هیچ گونه تردیدی آن را بیان کنید و در مورد بحث کنید ، از شریک زندگی و عشقتان بپرسید که چه چیزی را ترجیح میدهد ؟ آیا نحوه بوسیدن شما را دوست دارد؟ یا …


اشتباهات
بوسیدن زنان و مردان

یکی از اشتباهات مردان در بوسیدن آن است که بیش از حد تهاجمی می بوسند و ادعا میکنند که زنان دهان خود را به اندازه کافی باز نمی کنند.
و از دیگر شکایت در هر دوجنس در مورد بوسیدن ،عدم تنوع بوسه  می باشد ، توصیه میشود نقاط مختلف صورت را ببوسید و از گاز گرفتن جلوگیری کنید و سعی نکنید آب دهان خود را بر روی پوست طرف مقابل جا بگذارید.

 

بقیه مطلب را در ادامه دنبال کنید

2.8 4 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سا سا ن

استا د ا ر جمند تشکر ازراهنما یی شما .

1
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x