اشتباهات رایجی که منجر به بهم خوردن روابط عاشقانه می شوند!

زوج ناراحت

1. ناراحتی هایی که از کنترل خارج  می شود

 

چه بسیار زن هایی که از کم حوصلگی مردان عصبی می شوند و چه بسیارند مردهایی که بخاطر اینکه زنان توانایی نقشه خوانی ندارند از کوره بدر می روند!

در یک رابطه خوب، این چیزها پیش پا افتاده است!

سعی کنید به خودتان بگویید:من خیلی خوش شانسم که  این رابطه را دارم و این یک مشکل کوچک است! پس لطفا آرامش خودت را حفظ کن!

 

2.فقدان گفتگو و بحث

بسیاری از افراد پس از آشنایی دیگر کمتر با پارتنر خود سخن می گویند! آنها در رستوران فقط بهم میگویند به به چه ماهی خوبی!و دیگر هیچ!

از همصحبتی با هم لذت ببرید! یکی از بزرگترین لذات در دنیا هم صحبتی است…باهم روزنامه بخوانید و در مورد اخبار با هم بحث و گفتگو کنید؛باهم به اخبار گوش دهید و….

3.دعواهای آخر شب

با هم توافق کنید هیچوقت بعد از 9 شب باهم بحث و دعوا نکنید! وقتی ذهن تان مشغول و سرگرم کار و خسته است ممکن است چیزهایی بگویید که اصلا در شرایط عادی نمی گویید و به همین راحتی عشق زندگی تان را از دست بدهید!

 دخالت مادر

4.دخالت های مادر در زندگی مشترک

مادر هریک از زوجین می تواند رابطه خوب شمارا خراب کند! باید با احترام به والدین به آنها بفهمانیم که به حریم خصوصی مان به عنوان زوج احترام بگذارند و همچنین در مورد اینکه هریک از زوجین می خواهد چقدر از وقتش را روزانه به روابط خانوادگی بگذراند نیز حتما با هم توافق کنید.

زن و شوهر

5.فقدان عاشقانه

ما نیاز داریم که تمام عمر بشنویم دوستت دارم! ما حلقه ازدواج به دست میکنیم تا کسی به ما بگوید دوستت دارم! بله! این مهمترین قسمت کار است! اگر کلی بچه دارید و همیشه سرکار هستید یک روز در هفته را فقط برای دوستت دارم اختصاص دهید برای گفتن دوستت دارم و عمل کردن به آن!

6.آمیزش جنسی عملی روتین شود!

وقتی مردم سرشان شلوغ می شود تمایل دارند رابطه جنسی را شبیه به همانی که همیشه انجام میداده اند انجام دهند،اینکار بعد از مدتی کسل کننده می شود.

خلاق باشید! یک منوی عاشقانه داشته باشید! از منو انتخاب کنید! چیزهای جدید را امتحان کنید!فانتزی های ذهنی تان را به واقعیت بپیوندید وپوزیشن های جدید و جذاب را امتحان کنید.

لباس نو

7-عدم تلاش

حتما فراموش کرده اید که در گذشته برای یک قرار کوچک چقدر وقت صرف می کردید! لباسهای مناسب می پوشیدید! وزن تان را متعادل نگه می داشتید و کلی کارهای دیگه تا جذاب تر شوید! اما حالا چی؟ تلاش کردن را فراموش نکنید! عکس های ابتدای رابطه می تواند الهام بخش خوبی برای شما باشد! چرا که اونی که تو عکس هست همانی است که عاشقش شده بود!


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *