از چه کسانی می توان کمک های حرفه ای گرفت؟

برای کمک گرفتن ، نخست خواستن کمک ضروری است  ، در ابتدا بهتر است که خود را خوب بشناسید و بدانید عملکرد روانی تان چگونه است بعد از این مرحله می توانید بفهمید که به کمک نیاز دارید یا خیر ؟ و یا اینکه به چه کمکی نیاز دارید، سپس اقدام با شماست و نکته مهم این است که در مورد بیماری های جسمی همکاری بیمار با پزشک چندان در نتیجه درمان موثر نیست چون به محض وارد شدن دارو به بدن ، فعل وانفعالات درمان آغاز خواهد شد اما در مورد بیماری های روانی و عاطفی چنین نیست.

اگر پس از مشخص کردن مسائلتان ،احساس کردید که نیاز دارید از کسی کمک بگیرید موثر واقع شدن این کمک به خود شما بستگی دارد .

البته برخی از مسائل هستند که به محض احساس امنیت خود به خود رفع میشوند مثلا وقتی وظایف متعددی انجام نشده باقی می ماند ، نگرانی بر انسان چیره میشود و بی خوابی و بر آشفتگی پیش می آید حال اگر آن وظایف یک به یک بررسی شوند و وقت معینی برای انجامشان در نظر گرفته شود کم کم نگرانی رفع و حالت تعادل به دست می آید.

مسائلی که در مرحله نخست غیر قابل حل به نظر می آیند ، اغلب پس از اینکه با فکری سازنده و مثبت بررسی شوند از اهمیت اولیه شان کاسته میشود بنابراین وقتی که انسان خود شخصا نمی تواند مسائل خویش را حل کند ، باید کمک بخواهد و به فرد متخصص مراجعه کند.

[divider]

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی : روانشناس ، نوروتراپیست ،درمانگر اختلالات خواب ، رفتار و بهداشت جنسی
  • مدیر دپارتمان روانشناسی

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *