Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
از چه کسانی می توان کمک های حرفه ای گرفت؟ - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

از چه کسانی می توان کمک های حرفه ای گرفت؟

برای کمک گرفتن ، نخست خواستن کمک ضروری است  ، در ابتدا بهتر است که خود را خوب بشناسید و بدانید عملکرد روانی تان چگونه است بعد از این مرحله می توانید بفهمید که به کمک نیاز دارید یا خیر ؟ و یا اینکه به چه کمکی نیاز دارید، سپس اقدام با شماست و نکته مهم این است که در مورد بیماری های جسمی همکاری بیمار با پزشک چندان در نتیجه درمان موثر نیست چون به محض وارد شدن دارو به بدن ، فعل وانفعالات درمان آغاز خواهد شد اما در مورد بیماری های روانی و عاطفی چنین نیست.

اگر پس از مشخص کردن مسائلتان ،احساس کردید که نیاز دارید از کسی کمک بگیرید موثر واقع شدن این کمک به خود شما بستگی دارد .

البته برخی از مسائل هستند که به محض احساس امنیت خود به خود رفع میشوند مثلا وقتی وظایف متعددی انجام نشده باقی می ماند ، نگرانی بر انسان چیره میشود و بی خوابی و بر آشفتگی پیش می آید حال اگر آن وظایف یک به یک بررسی شوند و وقت معینی برای انجامشان در نظر گرفته شود کم کم نگرانی رفع و حالت تعادل به دست می آید.

مسائلی که در مرحله نخست غیر قابل حل به نظر می آیند ، اغلب پس از اینکه با فکری سازنده و مثبت بررسی شوند از اهمیت اولیه شان کاسته میشود بنابراین وقتی که انسان خود شخصا نمی تواند مسائل خویش را حل کند ، باید کمک بخواهد و به فرد متخصص مراجعه کند.

[divider]

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی : روانشناس ، نوروتراپیست ،درمانگر اختلالات خواب ، رفتار و بهداشت جنسی
  • مدیر دپارتمان روانشناسی
0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x