سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

ارزیابی اولیه کلینیک خواب دکتر مصطفی امیری

با عرض سلامی گرم به شما هموطن عزیز 

 

با توجه به اینکه اختلالات خواب معمولا نیاز به بررسی و کار تیمی بین متخصصین مغز و اعصاب ، روانپزشکان، روانشناسان ، متخصصین ریه و متخصصین خواب دارد،  نحوه پذیرش در کلینیک خواب دکتر مصطفی امیری به اینصورت است که ابتدا باید فرم زیر را پر کنید و با توجه به ارزیابی اولیه تان مسیر درمان شما و مراحل بعدی درمان برای شما مشخص و از طریق واتس آپ یا ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. طراحی این فرم برای تسریع روند درمان شما طراحی شده است و پر کردن این فرم و ارزیابی اولیه کاملا رایگان است.

بعد از پرکردن فرم ممکن است شما به دکتر مصطفی امیری یا یکی دیگر از همکاران ایشان برای بررسی های بعدی ارجاع داده شوید و گاهی نیز بعد از بررسی فرم شما توسط دکتر مصطفی امیری، نیاز به تست خواب وجود خواهد داشت که در هر صورت در مورد مراحل بعدی برای شما اطلاع رسانی خواهد شد. 

اگر سن بالایی دارید و یا ضعف بینایی یا مشکل در کار کردن با اینترنت و یا مشکلات مشابه دارید حتما از یکی از اعضای جوانتر خانواده برای پر کردن فرم کمک بخواهید. برای پر کردن فرم اطلاعاتی مانند قد و وزن و داروهای مصرفی نیاز است و بهتر است پاسخ به این موارد را قبل از پر کردن فرم آماده داشته باشید.

برای پر کردن این فرم و دریافت پاسخ ، حتما نیاز به شماره تلفن همراه معتبر دارای واتس آپ و همچنین ایمیل معتبر هستید چون جواب ارزیابی اولیه برای شما از طریق واتس آپ و یا ایمیل ارسال خواهد شد.

پر کردن این فرم حدود 10 تا 15 دقیقه زمان می برد و در پایان هر مرحله لازم است که گزینه next را بزنید تا سوالات بعدی ظاهر شود. هر زمان به پایان فرم برسید و گزینه submit را بزنید و پیغام تشکر از ارسال فرم را ببینید یعنی فرم برای ما ارسال شده است. 

 

برای شروع پر کردن فرم، اینجا کلیک کنید

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: