اختلالات شخصیتی

اختلالات شخصیتی 1

اختلالات شخصیتی گروهی از اختلالات روحی هستند که از طریق ویژگی های سفت و سختی در رفتار و افکار فرد مشخص می شوند. به خاطر عدم انعطاف پذیری، این الگوها می توانند باعث بروز مشکلات جدی و اختلال در عملکرد شوند.

اختلالات شخصیتی توسط متخصصان و پژوهشگران به عنوان یک الگوی پایدار از رفتار و تجربه درونی در نظر گرفته شده که از فرهنگی که آن را نمایش می دهد، فاصله می گیرد. این الگوها در بسیاری از موقعیت ها غیرقابل انعطاف نیستند. منشا این الگوها حداقل به ابتدای بزرگسالی بازمی گردد. برای تشخیص اختلالات شخصیتی، یک الگوی رفتاری باید باعث ناراحتی های قابل توجه و بروز مشکل در موقعیت های شخصی، اجتماعی و کاری شود.

این اختلالات تشخیص داده نمی شوند تا اینکه فرد به دوران جوانی خود برسد، اغلب نه تا زمان 20 یا حتی 30 سالگی. بیشتر افراد مبتلا به اختلال شخصیتی دارای زندگی طبیعی هستند و اغلب برای خواسته های اجتماعی خود و یا در زمان استرس به دنبال روان درمانی می باشند. اکثر مردم برخی از این ویژگی ها یا همه این ویزگی ها را نشان می دهند. تفاوت در این است که تاثیر این اختلال بر روی زندگی همه یکسان نیست. اختلالات شخصیتی بیشتر بخشی مشکلات درونی شخصیت فرد می باشند و بنابراین درمان آنها سخت است.

نگارنده: سمیه محمدی

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *