اختلالات روانی مهمتر است یا سرطان؟

اختلالات روانی

سرطان ترسناک است! اما اختلالات روانی چطور؟

طبق جدیدترین آمارهای وزارت بهداشت در 50 سال گذشته اختلالات روانی تهرانی‌ها 800 برابر شده است!

جدیدترین آمارهای وزارت بهداشت از ابتلای 21درصدی مردم کشور به اختلالات روانی خبر می دهد که در پایتخت به 34درصد می رسد. بیمارانی که در جمعیت 12 میلیونی تهران، 4میلیون نفر می شوند. با این حال، 50 سال قبل روزنامه اطلاعات از آمار 5هزار نفری مبتلایان به اختلالات روانی خبر داده بود که بیمارستان‌های روانی توانایی پذیرش بیش از نیمی از آنها را ندارند.

اما اختلالات روانپزشکی به اعتقاد بیشتر کارشناسان در دنیا مردم را بیشتر از سرطان زمین گیر می کنند. چرا؟

در میان اختلالات روانی اضطراب و افسردگی جزو شایعترین اینگونه اختلالات است و افراد مبتلا به این اختلالات معمولا کیفیت بسیار پایین تری از زندگی را تجربه می کنند و از بسیاری از جنبه های زندگی روزمره شان احساس نارضایتی می کنند.

اختلالات روانی بر خلاف سرطان درمان پذیرند اما در وهله اول برای شروع درمان نیاز به مراجعه به متخصصین مربوطه دارند.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
غزاله

صددر صد اختلاات روانی و روحی افسردگی.. من خودم دارم زجر میکشم.. از طرفی مادرم هم دچار بیماری سرطان شده بود.. سال گذشته.. اماااااااا چون همیشه به زندگی امیدوار بود.. روحیه داشت.. تونست مقابله کنه.. والان خداروشکر هزاران مرتبه شکر خوب.. خوب شد.. تمام مراحل شیمی درمانی.. پرتو درمانی.. طی کرد.. اما من………….. من چی.. وقتی با خبر شنیدن بیماری مادرم غش کردم. بیهوش شدم.. نا امید شدم.. دوبار دست به خودکشی زدم.. زندگیم نابود شد…. همه چیز پایان زمدگی میدیدم.. به پوچی مطلق رسیده بودم.. الانم همینم. اما مادرم نه هرگز.. همش امید داشت.. این بیماران روانی هستن که… Read more »

1
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x