اخبار جدید در مورد طیف اختلال اوتیسم

افزایش 30 % اوتیسم در 2 سال گذشته

اوتیسم

با توجه به گزارش جدید از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها تعداد کودکان ایالات متحده مبتلا به اختلال طیف اوتیسم در حدود 30 درصد در 2 سال گذشته افزایش یافته اند .

محققان تخمین می زنند که در حال حاضر از هر 68 کودک ( 14.7 در هر 1000 ) به طیف اختلال اوتیسم ( ASD ) در مقایسه با 1 در 88 کودک ( 11.3 در هر 1000 ) در سال 2012 مبتلا هستند.

داده ها نشان می دهد که( ASD ) اختلال طیف اوتیسم تقریبا پنج برابر در پسران شایع تر از دختران است با 1 در 42 پسر که این اختلال  در مقایسه با دختران که  1 در 189 است تخمین زده شده است .

این اختلال در میان کودکان سفید پوست از کودکان سیاه و سفید و یا اسپانیایی شایع تر است.
بر اساس این برآورد ، محققان گزارش می گویند استراتژی های بهتر برای بهبود شناخت و اسناد و مدارک از علائم ASD ، به ویژه در میان کودکانی که کم توانی ذهنی ندارد و اقدامات استاندارد شده مورد نیاز است.

علاوه بر این، آنها باور دارند که سنی که برای اولین بار تشخیص داده میشود و برای اولین بار به خدمات پشتیبانی مبتنی بر جامعه دسترسی پیدا می کنندکاهش یافته است.

یکی از اهداف این است که افزایش تعداد کودکان مبتلا به ASD و دیگر معلولیت رشدی مورد بررسی قرار گرفته  و خدمات مداخله ای به هنگام ، ارائه شود.

منبع :

MNT

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

1 دیدگاه دربارهٔ «اخبار جدید در مورد طیف اختلال اوتیسم»

  1. سلام.خسته نباشید در مورد قارچ کاندیدا آلبیکنز وارتباط آن با اختلال اوتیسم در مراحل قبل از تولد و بعد از تولد لطفا اگر اطلاعاتی دارید توضیح دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *