احتمال خود کشی در چه کسانی زیاد است؟

 

علایم هشداردهنده خودکشی در نوجوانان

بیمارانی که دچار افسردگی و وابستگی به الکل و مواد به طور همزمان هستند از افرادی هستند که خطر بالای خود کشی آنها را تهدید می کند.

افسردگی عمده و وابستگی به الکل از علل مهم خود کشی های منجر به فوت در طول حیات بشر بوده است.

در افسردگی 15 % از بیماران با خود کشی به زندگی خود خاتمه می دهند و افراد الکلیک نیز 120- 60 برابر جمعیت عادی خود کشی می کنند.

بنابراین در فردی که هر دو مورد وجود داشته باشد خطر خود کشی افزایش می یابد.مطالعه بر روی جمعیت بیمار نشان داده که میزان خشونت در روشی که برای خود کشی استفاده میشود ( میزان شدت عمل ) یکی از مهم ترین نشا نه های تشخیصی در ابتلای همزمان افسردگی و الکلیسم است هم چنین اقدام به خود کشی یکی از مهم ترین علل بستری شدن این بیماران در بیمارستان است.

مصرف الکل پیش از اقدام به خود کشی یا به انجام رسیدن آن بسیار شایع است .

حقیقات نشان دهنده ی وابستگی و رابطه بین میزان مصرف الکل با رفتار خودکشی در بیمارانی است که تواما به افسردگی و سوء مصرف الکل مبتلا بوده اند.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *