آیا فانتزی ارباب و برده در روابط عاشقانه عادی است؟

آیا فانتزی ارباب و برده در روابط عاشقانه عادی است؟

 

سوال:
من از دوران دبیرستان تا الان که 50 ساله شدم و ازدواج کردم یک فانتزی در ذهن دارم.فانتزی من این است که در طول رابطه ی جنسی از شوهرم کتک بخورم( به باسن سیلی زدن) و به او می گویم که این موضوع فانتزی من است، اما او فکر می کند من دیوانه هستم.واقعاً دیوانه ام؟

جواب:
نه شما دیوانه نیستید، فانتزی های جنسی یکی از رایج ترین موارد در طول رابطه ی جنسی می باشد، برای بسیاری از زوج ها، زدن ( سیلی زدن به باسن) سرگرم کننده و بخشی از رابطه ی جنسی آنها است و امکان دارد در طول رابطه ی جنسی یا حتی عشق بازی رخ دهد. در هر صورت اگر هر دو طرف از این مورد لذت ببرند، هیچ دلیلی ندارد که آنرا برای خود یک تابو کنید.( هرچند، این حقیقت به این دلیل تابو است که ممنوع و س ک س ی می باشد).

در واقع، درد در دوزهای کم می تواند احساس لذت جنسی را افزایش دهد، مرز بین درد و لذت اغلب می تواند مبهم باشدکه قابل درک است با توجه به اینکه دوپامین، ماده ی شیمیایی لذت بخش در مغز، در واقع در پاسخ به درد نقش دارد. این مورد ممکن است توضیح دهد که چرا بعضی مردم از رابطه ارباب و برده ( که می تواند بردگی، سادیسم، مازوخیسم،تسلیم شدن و تحت سلطه بودن را در بر بگیرد) لذت می برند. کتک خوردن یک حالت خفیف از اعمال ارباب و برده می باشد. اعمال دیگر مانند: شمع روشن کردن روی بدن،گیره زدن به نوک سینه، تنبیه، تحقیر و نقش بازی برده و ارباب( که شامل قوانین خیلی واضح است، که ممکن است دو فرد بزرگسال که به بلوغ جنسی رسیده اند و با رضایت کامل وارد این نقش بازی می شوند، که این نقش بازی می تواند شامل موارد تحریک کننده و در طول س ک س باشد و همچنین موارد دیگر غیر تحریک کننده «غیر جنسی» باشد) همانطور که می بینید، کتک خوردن( روی باسن زدن) بخش کوچک و آرام این نوع روابط می باشد. رها سازی در این موارد یک راه عالی برای یادگیری خود بویژه خود جنسیتان می باشد.

با این حال ، این حقیقت را باید بپزیرید که شوهر تان ممکن است احساس خوبی نداشته باشد یا فکر کند شما یک بعد وحشی را در این سالها در خود پنهان کرده بوده اید و حتی ممکن است به سختی با شما س ک س کند.

سعی کنید مجداداً با اوصحبت کنید، و فانتزی خود را دوباره برای او توصیف کنید. از رفتار شوهرتان در اتاق خواب تعریف کنید و او را از قابلیت هایش مطمئن کنید. به عنوان مثال بگویید« من واقعاً دوست دارم که تو در اتاق خواب به من لذت می دهی و حتی زمانی که من را می زنی» من فکر می کنم حتی فکر اینکه تو بدن منرا تحت کنترل خودت بگیری خیلی تحریک کننده و لذت بخش باشد.

صحبت کردن در مورد فانتزی ها، نه در طول رابطه می تواند کمک کند تا هم خودتان و هم افکارش را بیشتر بفهمید. گفتن یک فانتزی از طرف شما می تواند کمک کند تا او نیز تمایلات خود را راحت تر بیان کند و این امر کمک می کند تا رابطه جنسی دو طرفه و لذت بخشی داشته باشید.

منبع:

everydayhealth

3.4 17 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

103 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
حامد یارانفر

سلام .وقت بخیر .حقیقتش من چندساله که مربی و مشاور کنکور هستم چون رتبه ام تو ارشد خوب بود از طریق چند تا فامیل دوست اشنا و…مشاور و مدرس کنکورشون شدم .چندتا دختر اولی همینجوری عادی پیش میرفت و قبول شدن .از تنبیه کردن یک دختر شروع علاقمندی به تنبیه کردن خانمها شد.هرکیو تنبیه میکردم راضی بود وموفق میشد. لذت میبردم و این باعث شد که برخیا هم از س.. بخوان و اینکار باعث میشد خیلی قوی باشم طوریکه یک خانم و یک دختر را باهم تنبیه میکردم چون عاشق ماساژ و کتک بودن و من هم حرفه ای کتک… Read more »

سلام دوست عزیز
با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه می شود با سکس تراپیست صحبت کنید.
با مرکز شماره یک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم مشاوره اخذ نمایید.

مربی

سلام .متاسفانه من هم چندوقتی هست که به تنبیه کردن دختران دارم و چون انها لذت میبرن من هم خیلی لذت میبرم .ایا میشه دیگه اینکارو انجام ندم ؟

سلام دوست گرامی
بله راهکارهای متعدد و موثری در این خصوص وجود دارد.
توصیه می شود با درمانگر حوزه سکس تراپی صحبت نمایید. در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

Macan

سلام‌ و علیکم
من یه آدم مذهبی هستم و می خواستم مطمئن بشم که اینکار شرعی هست؟
یعنی از نظر اسلام موردی نداره؟
راستش من تقریبا به بیماری مازوخیسم روانی دچار شدم ولی ایراد اینجاست که به خودم آسیب نمیزنم و از کسی هم نمی خوام که بهم آسیب بزنه فقط منتظرم تا کسی به خواست خودش انجام بده به نظرتون این انتظار گناه هست؟

سلام دوست عزیز
به طور کلی ارتباط جنسی نرمال و سالم به گونه ای می باشد که هیچ یک از طرفین به خود و طرف مقابل آسیبی وارد نکنند و تمام موارد با صحبت و خواست طرفین باشد.
در خصوص نگاه مذهبی به این موضوع نیز متاسفانه اطلاعاتی نداریم.
می توانید از مرجع تقلید خود سوال فرمایید.

ناشناس

سلام من دخترم ۱۵ سالمه
علاقه زیادی دارم توسط یکی اسپنک شوم
آیا برای من مشکل ساز است؟

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه در سنین بلوغ و دوره حساسی هستید و از نظر تصمیم گیری و ثبات احساس در شرایط پایداری نیستید بهتر است حتما در این زمنیه با سکس تراپیست صحبت نمایید. در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

ام.ای

سلام
من از طرف یکی از دوستام این سوال رو میپرسم
از ترس اینکه گوشیش چک میشه گفته من بپرسم
از خانوادش نمیترسه بلکه از این میترسه که ناراحت بشن
دوست من یه پسر 20 سالست
ایشون یه سالی با یه خانوم وارد رابطه شده
حالا رفیق من یه مشکلی داره
اینکه دوست داره از طرف پارتنرش توهین و ناسزا بشنوه
میخواسته بدونه این آیا موضوع خطرناکی هست که باید براش به روان پزشک مراجعه کنه؟؟
هنوز به پارتنرش چیزی نگفته و مشورت میخواد
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
پیشنهاد می شود این موضوع را با سکس تراپیست مطرح کنند تا بررسی لازم صورت گیرد.

103
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x