آیا این طبیعی است که فرزند من کارتون های تکراری را بارها می بیند؟

کارتون تکراری

بله، در بیشتر این مواقع این موضوع طبیعی است.

تماشا کردن و گوش کردن بارها و بارها یک کارتون در اغلب کودکان مشاهده می شود و به آن ها کمک می کند که اطلاعات را به یاد آورند و از این به یاد آوری خوشحال شوند. فراموش نکنید که کودکان در سنین قبل از 7 سال در حال کار کردن بر روی مهارت های اولیه شان و تسلط بر آنها هستند و این تمرین آنها شامل دیدن فیلم های تکراری و یا گوش دادن به آهنگ های خاص مورد علاقه شان است. آنها با دیدن فیلم ها تمرین گفتار می کنند، حس شنوایی شان را تقویت می کنند و با درآوردن ادا و اطوارهای شخصیت های کارتون در حال تقویت مهارت های بدنی شان هستند.

فرزند شما دقیقا چه کارتون هایی را بیشتر تماشا می کند؟ این نکته بسیار حائز اهمیت است، ممکن است کودک شما موضوع اصلی داستان را درک نکرده باشد و با تکرار کارتون و فیلم سعی در درک موضوع داشته باشد. ممکن است کودک شما به شخصیت داشتان علاقه مند شده باشد و به همین علت کارتون را بارها و بارها تماشا کند و یا ممکن است به این علت باشد که چون عاشق حیوانات و یا آدم فضایی ها است، دوست دارد که این کارتون را بارها تماشا کند.

یکی دیگر از علت هایی که باعث می شود کودکان فیلم ها و کارتون های تکراری زیاد تماشا کنند این است که درواقع چون قادرند که صحنه های بعدی فیلم را پیش بینی کنند در نتیجه بر ترس شان از اتفاقات آینده فیلم غلبه کرده اند و این موجب خوشنودی آنها می شود. زیرا برای کودکان زندگی بسیار غیرقابل پیش بینی است و این احساس تسلط بر کارتون به آنها لذت می بخشد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *