آموزش مدیریت مصرف دارو به کودکان

مدیریت دارو آموزش مدیریت مصرف دارو به کودکان

1)سعی کنید یک دفتر خاطرات دارویی برای کودک خود تهیه کنید و میزان و مقدار انها را میتوانید با عکس و نقاشی مشخص کنید و  مشکلاتی که ممکن است با نخوردن داروهایش برایش پیش بیاید را هم نقاشی کنید.

2) در آن دفتر حتی میزان دوز دارو را مشخص کنید وبرای فرزند خود توضیح دهید وحتی با نقاشی کردن یک ساعت ، زمانش را هم به او یاد دهید.

3) ممکن است که فراموش کنید که داروی کودکتان را بدهید بهتر است از یاد یارها استفاده کنید مانند زنگ موبایل یا ساعت و این مدیریت را به فرزند خود نیز آموزش دهید تا مسئولیت دارو خوردنش را بر عهده بگیرد.

4) اگر کودک شما از داروهای متعددی استفاده می کند میتوانید زنگ موبایل خود را با توجه به داروی مورد مصرف متفاوت بگذارید یا نقاشی های متفاوت بکشید و به او توضیح دهید که هر کدام از نماد ها نشانه چیست.

5) اگر کودک شما از خوردن دارو سر باز می زند بهتر است همراه با غذا میل کنند و یا اگر حتی با غذا خوردن هم مشکل دارند می توانید همراه با ماست و آب میوه مخصوصا سیب، انها را تشویق به خوردن دارو کنید.

منبع:

webmd


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *