خانه / روانپزشکی / بیش فعالی و کمبود توجه / خبر فوق العاده برای پدر و مادرانی که فرزندانشان از اختلال بیش فعالی با کمبود توجه (ADHD) رنج می برند

خبر فوق العاده برای پدر و مادرانی که فرزندانشان از اختلال بیش فعالی با کمبود توجه (ADHD) رنج می برند

نوروفیدبک

نوروفیدبک، جایگزین دارو دردرمان ADHD (کمبود توجه/بیش فعالی)

خبر فوق العاده  برای پدر و مادرانی که  فرزندانشان از اختلال بیش فعالی با کمبود توجه (ADHD) رنج می برند، خصوصا کسانی که ترجیح می دهند که دارو را مصرف نکنند!

بر اساس تحقیقات علمی ،آکادمی اطفال آمریکا (AAP) نتیجه گیری می کند که نوروفیدبک یکی از بهترین درمان ها برای کمبود توجه/بیش فعالی است .

طبق نظر انجمن صنفی متخصصین اطفال آمریکا (با 60.000 عضو پزشک متخصص) نوروفیدبک درسطح 1 درمان بیش فعالی در کنار دارو درمانی و رفتار درمانی معرفی شده است.

از آنجا که در حال حاضر از نقطه نظر علمی  نوروفیدبک دارای یک سطح شواهد قابل مقایسه با دارو نشان داده شده ، بر اساس تحقیقات از لحاظ اثربخشی نوروفیدبک به نظر می رسد بهتر از رفتار درمانی، و قابل مقایسه با محرک های روانی ، برای بهبود توجه و تمرکزو برای درمان از داروهای بیش فعالی به نظر می رسد کاملا موثر باشد .

در ایران و تمام نقاط دنیا، نوروفیدبک  اغلب توسط روانشناسان با تخصص های مختلف پایه، که مهارت در انجام تخصصی نوروفیدبک دارند انجام می شود.

خدمات نوروفیدبک در درمان بیش فعالی/کمبود توجه بصورت اختصاصی و زیر نظر متخصصین مغز و اعصاب و روانپزشکان در کلینیک آلومینا در دسترس می باشد.

منبع:

European Journal of Physiotherapy, September 2012

دکتر امیری 

دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات (بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران)

در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت دکتر امیری به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه