بهترین دستگاه لیزر موهای زائد (2022) برای کلینیک و لیزر خانگی

دستگاه لیزر موهای زائد 2023

دستگاه لیزر موهای زائد با ویژگی های منحصر به فرد که در سال 2023 نظیر نداشته باشد چه نام دارد؟ از میان برترین فن آوری های لیزری الکس، دایود یا ان دی یاگ کدامیک برای پوست شما بهتر جواب می دهد؟

شاید شما نیز جزو افرادی باشید که اطلاعات عمومی لیزرتان خوب است اما دلتان می خواهد جزییات بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2023 را بیشتر بدانید: مونولیت مدیواستار اسکلپیون، معجزه ی لیزر قرن، که قیمت خرید آن معادل خرید یک خانه خوب در منطقه 2 و 5 تهران می باشد!

دستگاه لیزر موهای زائد

مزایای لیزر مو زائد 

لیزر با تابیدن پرتوهای نور بر فولیکول های مو باعث از بین رفتن موهای زائد میشود (1). و برای صورت، ساق پا، بازو، زیر بغل ، خط بیکینی و سایر مناطق مفید می باشد(2).

 • لیزر می تواند برای یک یا چند ناحیه قابل کاربرد باشد .
 • میزان انرژی و طول موج پرتو لیزر قابل تنظیم بوده و با توجه به نوع پوست و درجه فولیکول مو قابل تنظیم است.
 • در یک زمان می تواند میزان موهای بیشتری را ریشه کن کند.
 • سرعت فوق العاده جادویی دارد.
 •  به طور متوسط، % 90 موهای زائد را بعد از گذشت 3 تا 5 جلسه از بین می برد.

برای لیزر بدون عوارض، همیشه به بهترین مراکز پوست و مو مراجعه کنید!

آیا می دانید یک اپراتور لیزر باتجربه در یک سال چندین دوره آموزشی را می گذراند و همیشه به به روز رسانی اطلاعات خود نیاز دارد؟! بر خلاف رواج قارچ گونه لیزر موهای زائد در انواع مراکز عادی و نامعتبر، لیزر یک علم تخصصی ست که باید با نظارت پزشک مجرب انجام شود. باید دقت داشته باشید که حتی یک پزشک عمومی هم با یک متخصص پوست و مو تفاوت معناداری دارند.

لیزر الکساندرایت، دایود یا ان دی یاگ؟

از میان سه فن آوری لیزری دایود با طول موج 810 نانومتر، الکس 755 نانومتر و NdYag 1064 نانومتری، کدامیک برای پوست شما مناسب تر است؟

 • طول موج 810 نانومتر دایود برای پوست های کمی روشن تا گندمی و زیر سبزه مناسب است.
 • طول موج 755 نانومتر الکساندرایت برای پوست های خیلی سفید روشن بهتر جواب می دهد.
 • طول موج ان دی یاگ بهتر است استفاده نشود. بهترین جایگزین مدیواستار می باشد که طول موج ترکیبی جدید 940 نانومتری برای تمامی رفع موی زائد پوست های سبزه تا تیره و خیلی تیره را پوشش می دهد.

آیا می دانید برای رفع موی زائد ما ایرانی ها،فن آوری لیزری دایود بهترین گزینه می باشد؟! الکس بیشتر برای نژاد اروپایی آنگلوساکسون و یا سفید پوستان آمریکا و روسیه مناسب است.

به علاوه، لیزر مدیواستار اسکلپیون تنها لیزر جهان است که علاوه بر طول موج های اصلی دایود و الکس (هندپیس های متفاوت)، یک طول موج اضافه برای غیر فعال کردن عروق خونی تغذیه کننده ی فولیکول موی زائد را دارد. به عبارت ساده تر، این طول موج جلوی رشد موی زائد را از ریشه می گیرد. این ویژگی فقط و فقط در دستگاه مدیواستار اسکلپیون وجود دارد!

معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2023 (کلیک کنید!)

 

در حال حاضر دستگاه های متعددی در حیطه لیزر موهای زائد در ایران وجود دارد. از برندهای متفرقه و چینی تا دستگاه های آلمانی، آمریکایی و غیره.
یکی از نکات مهم در جوابدهی لیزر موهای زائد؛ انتخاب دستگاه لیزر معتبر میباشد. مجموعه تهران اسکین از سال 1388 در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت می کند. طی این سال ها، ما با انواع برندهای معتبر روز دنیا خدمات لیزر موهای زائد را به مراجعین عزیز ارائه داده ایم.

پاسخ به سوالات متداول درباره دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار

دستگاه های لیزر موهای زائد مدام در حال ارتقا و تغییر میباشند. در حال حاضر، یک از دستکاه های معتبر حیطه لیزر دستگاه مونولیت مدیواستار (اسکلپیون) ساخت کمپانی زایس آلمان می باشد. کمپانی زایس معروف به “پدر اپتیک لیزری” در جهان امروز می باشد.

ویژگی های دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

 • تنها لیزر کاملا بدون درد و بدون التهاب (لیزرهای دیگر حداقلی از درد را ایجاد می کنند)
 • تنها لیزر موجود در جهان است که علاوه بر طول موج های اصلی، یک طول موج اضافه 940 نانومتری با انرژی کنترل شده برای غیر فعال سازی عروق خونی تغذیه رسان به ریشه موی زائد را داراست!
 • نور لیزر فوق العاده متمرکز و در حد فوق نانو نقطه زن می باشد به طوری که کوچکترین آسیبی به نقاط مجاور نمی رسد.
 • مدیواستار اسکلپیون ساخت کمپانی زایس آلمان از معروف ترین کمپانی های معتبر تجهیزات پزشکی می باشد.
 • دارای کولینگ (سیستم خنک کننده) هوشمند 360 درجه بر روی هندپیس دستگاه می باشد.
 • امکان سلفون کشی شخصی برای هر فرد می باشد. یعنی ارتقا بهداشت و ایمنی بالا (سایر دستگاه ها فقط با الکل و دکونکس ضد عفونی می شوند که با توجه اینکه همه آلودگی ها و ویروس ها با این مواد از بین نمی روند امکان انتقال ویروس هایی مانند هرپس تناسلی (زگیل تناسلی) می باشد. اما در دستگاه مدیواستار امکان انتقال بیماری های پوستی به صفر می رسد.
 • دستگاه لیزر مدیواستار دارای منو مخصوص رفع موهای نازک و کرکی بدون برگشت پذیری می باشد.
 • سرعت دستگاه مدیواستار بسیار بالا میباشد و دیگر نیاز به صرف وقت زیاد در اتاق لیزر نمی باشد.
 • هندپیس دستگاه مدیواستار مربعی شکا و استاندارد می باشد و امکان جا افتادگی شات وجود ندارد. (هندپیس سایر دستگاه ها دابره ای شکل می باشد)

آیامی دانید با مدیو استار فقط و فقط یک ربع تا بیست دقیقه برای فول بادی در اتاق لیزر می مانید اما با لیزرهای دیگر نزدیک دو ساعت زمان صرف می کنید! 

قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر مدیواستار

با توجه به تنوع برندها و کمپانی های سازنده دستگاه های لیزر، قیمت دستگاه ها نیز متغیر می باشد  و با تغییر قیمت دلار در نوسان نیز می باشد. نکته ای که باید در نظر داشت این است که قیمت گذاری دستگاه های لیزر متناسب با برند، امکانات و تکنولوژی دستگاه، کشور سازنده و … تعیین می گردد. برای مثال قیمت دستگاه لیزر آلمانی چندین برابر دستگاه لیزر چینی می باشد و قاعدتا کیفیت و اثربخشی این دستگاه نیز چندین برابر بالاتر و بهتر می باشد. علاوه بر این هزینه قطعات، سرویس های دوره ای و … دستگاه ها نیز با یکدیگر متفوت می باشد. قطعا دستگاه معتبر با فیمت خرید بالا، کیفیت و در نتیجه رضایت مندی بیشتر مراجعین را نیز به دنبال خواهد داشت.

مشاهده قیمت روز لیزر موهای زائد خانم ها و آقایان 

لینک بالا قیمت انواع پکج های لیزر صورتی، فول بادی، نیم تنه بالا، نیم تنه پایین و غیره را نمایش می دهد. قیمت ها به روز، منصفانه و با حاشیه سود پایین در مرکز شریعتی مجموعه تهران اسکین ارائه شده.

چرا مرکز لیزر مو شریعتی را پیشنهاد می کنیم؟

شاید این ویژگی ها را در کمتر مرکز لیزری مشاهده کنید:

 • هزینه کمتر در مقابل خدمات باکیفیت تر با گرانترین دستگاه لیزر مو دنیا
 • شات نامحدود بدون احتساب آن در قیمت لیزر
 • بیست دقیقه لیزر فول بادی در مقایسه با زمان دو ساعته با دستگاه لیزرهای دیگر
 • محیط بسیار تمیز و اختصاصی با اپراتورهای لیزر جداگانه آقا و خانم
 • تخفیف لیزر برای کل دوره لیزر (متفاوت با تخفیف لیزر نت برگ و تخفیفان)
 • بدون درد بودن دستگاه لیزر
 • عدم برگشت پذیری موهای کرکی و نازک (رفع کامل آنها)

خلاصه مطلب

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2023 را معرفی کردیم: مونولیت+مدیواستار اسکلپیون متعلق به کمپانی زایس آلمان. این دستگاه کاملا بدون درد است. برای رفع موهای زائد کرکی و نازک بدون عارضه برگشت پذیری بهترین گزینه است. طول موج اضافه ای دارد که به عروق خونی اجازه نمی دهد سلول های فولیکول موی زائد را تغذیه رسانی کنند. و موارد دیگر. امیدوارم با انتخاب این دستگاه خیلی سریع از شر موهای مزاحم، تیغ خونین و اپیلاسیون دردناک و پودرهای موبر پر دردسر خلاص شوید.

منبع :WebMD

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر موهای زائد با دستگاه فوق پیشرفته آلمانی مدیواستار (اسکلپیون) 2022 در شمال تهران

مشاوره رایگان با پزشک پوست و زیبایی، کلیه ایام هفته

22612171_021 22612108_021

09027610748

برای مشاوره رایگان پوست و لیزر مو، روی شماره های بالا کلیک کنید 

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی

instagram پیج تخصصی تخفیف لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی و لیزر مو

تخفیف لیزر موهای زائد با دستگاه آمریکایی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *