چگونه با همسر خود مهربان تر باشیم؟

 
  • شکل دهی برخی عادت ها برای افزایش محبت
  1. محبت را بلافاصله با محبت پاسخ دهید. در مقابل محبت طرف مقابل خود فورا محبت آمیز رفتار کنید، به عنوان مثال وی را در آغوش بگیرید، ببوسید و یا از جملات محبت آمیز استفاده کنید.
  2. اجازه ندهید که محبت یک طرفه باشد. در گذشته زیاد مرسوم نبود که پدرها به فرزندان خود محبت کنند. اما امروزه بسیار مهم است که پدر و مادر، هر دو به فرزندان خود محبت کنند.
  3. تماس چشمی برقرار کنید. زمانی که در حال نوازش همسر خود یا تعریف از وی هستید و دست های وی را نگاه داشته اید، به چشم های او خیره شوید. بررسی ها نشان داده اند که برقراری تماس چشمی با کسی که دوستش دارید، باعث افزایش میزان هورمون اکسی توسین می شود.
  4. برای خود هدف وبرنامه تعیین کنید. به عنوان مثال تصمیم بگیرید که والدین خوبی باشید و در این راستا روزانه 20 دقیقه را به صحبت با فرزند خود اختصاص دهید و به تدریج آن را افزایش و ارتقا بخشید.
  5. از صحبت کردن با متخصص و مشاور وحشت نداشته باشید. اگر احساس می کنید در زمینه برقراری روابط موفق نبوده اید، به مشاور مراجعه کنید. این مسئله نیاز به زمان زیادی دارد.
نگارنده: سمیه محمدی

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی 
  • روانشناس و نوروتراپیست

 

تیم فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *