چه کار کنم تا فرزند آینده ام بیش فعال/کم توجه نشود؟

هیچ راه مطمئنی برای جلوگیری از مبتلا شدن فرزند آینده تان به بیش فعالی/کم توجهی وجود ندارد. اما شما می توانید اقداماتی را در جهت کاهش خطر انجام دهید.

یکی از کارهای مفید، سالم ماندن و داشتن یک رژیم غذایی مناسب در دوران بارداری است. از نوشیدن الکل در دوران بارداری دوری کنید، هم چنین اجتناب از مصرف سیگار و قلیان نیز از مواردی است که نیاز به توجه ویژه دارد. مادرانی که سیگاری هستند دوبرابر بیشتر از سایرین کودکانشان مبتلا به بیش فعالی/کم توجهی می شوند.

حاملگی و بیش فعالی

فاطمه امیری فاطمه امیری – کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و نوروتراپیست

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
کیایی

سلام خسته نباشید.من سیو چهار سالمه و تازه نامزد کردم.از وقتی یادمه بچه های دیگرانو بزرگ کردم درحال حاظر هم بچه برادرم رو نگهداری میکنم متاسفانه بیش فعاله و واقعا خستم کرده .لطفا راهنمایی کنین چطور میشه کنترلش کرد.تا از مهد میاد فوق العاده لجبازه پرخاشگر و تازگی بی ادب شده.به زور باید ببرمش دسشویی وگرنه خیلی راحت خودشو خراب میکنه.پدرو مادرش شاغل هستن و تو این چند ساعتی که پیش منه واقعا نمیدونم چطوری باهاش رفتار کنم.و اینکه کاملا از بچه خسته شدم و هیچ انگیزه ای واسه بعد از ازدواجمو بچه دار شدنم دیگه ندارم.ترس بیش فعال بودن… Read more »

سلام
نیاز است که پیشنیه کودک و نحوه برخوردها کاملا بررسی شود و نمیتوان در حر دو جمله بیان کرد شاید نیاز به درمان دارویی باشد ، پیشنهاد میشود همراه با خود کودک و در صورت همراه بودن پدر و مادر برای خنم عبداللهی (روانشناس کودک) نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

1
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x