چرا دروغ می گوییم؟

 

و در آخر اینکه:

اگر شما خانمی هستید که بسیار هیجانی هستید و همسرتان بسیار درونگرا است، احتمالا دلیل دروغگویی هایش به شما این است که دوست ندارد که دائما تغییر احساسات شما را ببیند. درواقع آن ها زندگی درام را نمی خواهند، بلکه فقط میخواهند که بالا و پایین های زندگی را شما نبینید زیراکه حوصله توضیح و تعبیر شرایط و دیدن شرایط روحی تغییر پذیر شما را ندارند بلکه فقط می خواهند که زندگی آرام و بدون دغدغه باشد.

نتایج یک پژوهش در آلمان نشان داده است که 60% آقایان به همسرشان دروغ می گویند زیرا که می خواهند از مشاجره و دعوا جلوگیری کنند ( البته این مشاجره و دعوایی که در اینجا ذکر شده فقط به این علت نیست که خانم ها احساساتی و آقایون درونگرا ترند، بلکه می تواند به دلیل آن دو مورد بالا نیز باشد؛ یعنی تمایل به حفظ قدرت در جلوی همسر و یا تمایل به جذب افراد)

 

 

 

 

فاطمه امیری فاطمه امیری – روانشناس بالینی و نوروتراپیست

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *