پیکرتراشی| هزینه پیکرتراشی| بهترین مرکز پیکرتراشی

پیکرتراشی | هزینه پیکرتراشی


سلام و شب و روزتان به نیکی

لیپوست, پیکرتراشی| هزینه پیکرتراشی| بهترین مرکز پیکرتراشی

فیلم پیکرتراشیتجربه پیکرتراشی

” فرم هیکلم به خاطر چربی بازو و پشتم به هم ریخته بود. وزنم متناسب بود و نیازی به لاغرشدن پایین تنه یا کاهش وزن نداشتم اما توزیع چربی بدنم نامتناسب بود. با ورزش بازویم عضلانی و حجیم می شد که با ظرافت زنانه جور در نمی آمد. بنابراین، تنها راه چاره را در لیپوساکشن (مکش، تخلیه یا برداشت چربی) به روش پیکرتراشی و  لیپوست بازو و پشتم دیدم.”

“شنیده بودم لیپوست در مقایسه با لیپوماتیک جدیدتر و ایمن تر است. تصمیم گرفتم قبل از هر چیزی، حداقل سه چهار تا مرکز لیپوست رو حضوری مراجعه کنم؛ دستگاه رو از نزدیک ببینم و درباره ی دکتر جراح حسابی تحقیق و بعد اقدام کنم؛ می دانستم برای پیشگیری از عوارض جراحی های لیپوساکشن و پیکرتراشی،  دقت و مهارت پزشک و سالم بودن دستگاه نقش اساسی دارد.” 

پیکرتراشی: فرق لیپوماتیک با لیپوست 


هر دو لیپوماتیک و
لیپوست به عنوان تکنیک های لیپوساکشن (مکش یا برداشت چربی) هستند اما با دستگاه مدرن لیپوست می توان حجم چربی بیشتری را به صورت یکنواخت در زمان کوتاه تر برداشت کرد. برای حجم های کمتر لیپوماتیک نیز خوب عمل می کند.

نکته: از مزایای لیپوست این است که سلول های چربی و مواد مفید را می توان به صورت زنده از بخشی از بدن، برای مثال، لیپوست ران، برداشته، نگهداری و به نقاط توخالی بدن تزریق کرد. 

دستگاه لیپوست یک دستگاه مدرن و یک نسخه به روز رسانی شده از لیپوساکشن است که می تواند با منبع برق و یا فشار آب راه اندازی شود. تصویر زیر را مشاهده کنید:

لیپوست, پیکرتراشی| هزینه پیکرتراشی| بهترین مرکز پیکرتراشی

” بالاخره برای لیپوست قسطی به مرکز برکه مراجعه کردم.
در جلسه مشاوره برکه و در یک بررسی پزشکی، جزییات سابقه بیماری های خونی-قلبی-عروقی، بیماری های خاص، مصرف داروهای خاص، اقدام به بارداری، واکنش به داروی بی حسی موضعی و غیره برای من جمع آوری شد. همچنین، بعد از عمل، پکج مراقبت بعد از لیپوست رو دریافت کردم.”

“طبق تجربه ی شخصی ام، بهترین جراح لیپوست در تهران رو می تونید در مرکز برکه پیدا کنید. این مرکز در جراحی افرادی با شرایط مختلف تجربیات زیادی دارد. عمل پیکرتراشی به دست خانم دکتر مجرب و متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک در یبمارستان انجام می شود.”

واضح است که انتخاب یک جراح کاربلد در واقع تضمین حفظ سلامت بدن خودتان و جلوگیری از عوارض لیپوساکشن هست. خیلی افراد، به علت کم توجهی در انتخاب یک مرکز خوب، گرفتار عوارضی مانند خشکی بیش از حد بدن، شوک مواد بی حسی، مشکل قلبی-عروقی و از این دست شده اند.

هزینه پیکرتراشی| هزینه جراحی لیپوست

با کمی تحقیق متوجه می شوید که هزینه جراحی لیپوست و هزینه لیپوست شکم و پهلو در مرکز برکه نسبت به مراکز دیگر پایین تر است. برای اطلاعات قیمت و تخفیف پیکرتراشی و لیپوست، با برکه تماس بگیرید.

لینک تناسب اندام و لاغری با لیپوست در مرکز برکه

پیکرتراشی و هزینه پیکرتراشی: تماس با مرکز برکه

راه های تماس با مرکز برکه  برای پیکرتراشی با قیمت مناسب:

اینستاگرام مرکز برکه در شمال تهران: berkelyzerr

وب سایت مرکز برکه: www.tehranskin.com

 

5 1 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x