معرفی متخصص روانپزشکی

دکتر صدر

 

دکتر مجتبی ارحام صدر، روانپزشک(متخصص اعصاب و روان) و شاغل در تهران است..
وی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی یزد دوره ی پزشکی عمومی خود را به پایان رساند و از پایان نامه ای با عنوان “شیوع خونریزی های مغزی در نوزادان پره مچور” دفاع کرد…

 
دکتر ارحام صدر دوره ی تخصصی روانپزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران و انستیتو روانپزشکی تهران سپری کرد و در سال 92 با دفاع از پایان نامه ای با عنوان “نقش برنامه ی بازگشت به اجتماع در بهبود علائم، کیفیت زندگی و ظرفیت درمانی بیماران اسکیزوفرنی” فارغ‌التحصیل شد.

 
ایشان سابقه ی چهار سال طبابت در استان لرستان دارند و در حال حاضر در مطب شخصی و چند درمانگاه و کلینیک در تهران مشغول طبابت است.

 

 

دکتر ارحام صدر روانپزشک و مصاحبه گر امور استخدامی در چند نهاد نظامی نیز هست..
دکتر ارحام صدر هشت سال سابقه ی درمان اعتیاد در تهران و استان لرستان دارد..بخش بستری ترک اعتیاد ایشان هنوز در استان لرستان فعال است و بیماران به آن مراجعه میکنند.

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *