معرفی متخصص روانپزشکی

دکتر صدر

 

دکتر مجتبی ارحام صدر، روانپزشک(متخصص اعصاب و روان) و شاغل در تهران است..
وی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی یزد دوره ی پزشکی عمومی خود را به پایان رساند و از پایان نامه ای با عنوان “شیوع خونریزی های مغزی در نوزادان پره مچور” دفاع کرد…

 
دکتر ارحام صدر دوره ی تخصصی روانپزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران و انستیتو روانپزشکی تهران سپری کرد و در سال 92 با دفاع از پایان نامه ای با عنوان “نقش برنامه ی بازگشت به اجتماع در بهبود علائم، کیفیت زندگی و ظرفیت درمانی بیماران اسکیزوفرنی” فارغ‌التحصیل شد.

 
ایشان سابقه ی چهار سال طبابت در استان لرستان دارند و در حال حاضر در مطب شخصی و چند درمانگاه و کلینیک در تهران مشغول طبابت است.

 

 

دکتر ارحام صدر روانپزشک و مصاحبه گر امور استخدامی در چند نهاد نظامی نیز هست..
دکتر ارحام صدر هشت سال سابقه ی درمان اعتیاد در تهران و استان لرستان دارد..بخش بستری ترک اعتیاد ایشان هنوز در استان لرستان فعال است و بیماران به آن مراجعه میکنند.

 

 

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x