مزایای گروه درمانی

گروه درمانی

گروه درمانی به افراد امکان می دهد که حمایت و تشویق دیگر اعضای گروه را دریافت کنند. افراد شرکت کننده در گروه قادر به دیدن دیگران در راهی هستند که خودشان در آن هستند، و از این طریق می توانند به همدیگر کمک کنند که کمتر احساس تنهایی کنند.

اعضای گروه می توانند به عنوان یک الگو به دیگر اعضای گروه خدمت کنند. با دیدن کسی که در مقابله با مشکلش موفق می شود، اعضای دیگر گروه می توانند به بهبودی و پیشرفت امیدوار باشند. وقتی که یک فرد در حال پیشرفت است، خودش می تواند به عنوان یک الگو برای دیگران باشد و دیگران را پشتیبانی کند. این موضوع می تواند به پرورش احساس موفقیت کمک کند.

گروه درمانی بسیار مقرون به صرفه است. زیرا به جای تمرکز بر یک مراجع، همزمان در حال تمرکز بر چند نفر است.

گروه درمانی یک پناهگاه امن ارائه می دهد. محیط گروه این امکان را می دهد که افراد به تمرین رفتار و اعمالشان در محیطی با امنیت و ایمنی بپردازند.

بازخورد صحیح به درماانگر. با کار کردن در گروه، درمانگر می تواند به صورت عینی ببیند که رفتار هر فرد در مقابل افراد دیگر چگونه است و در موقعیت های اجتماعی چگونه رفتار می کند. با استفاده از این اطلاعات درمانگر می تواند بازخورد ارزشمندی را برای هر مراجع فراهم کند.

 

 در صورت تمایل به شرکت در گروههای درمانی،با کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت بگیرید،پس از انجام ویزیت و بررسی اولیه ؛ پزشک شمارا جهت ورود به یکی از گروهها کاندید می نماید.

 

[divider]

فاطمه امیری فاطمه امیری -روانشناس بالینی و نوروتراپیست

 

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، نیازی به مراجعه حضوری یا حتی نیازی به تماس تلفنی هم ندارید! با خرید این دوره که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است

می توانید بی خوابی تان را برای همیشه و بدون دارو درمان کنید (کلیک کنید)

 

درمان بی خوابی بدون دارو با 77 روش علمی و قطعی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x