مزایای گروه درمانی

گروه درمانی

گروه درمانی به افراد امکان می دهد که حمایت و تشویق دیگر اعضای گروه را دریافت کنند. افراد شرکت کننده در گروه قادر به دیدن دیگران در راهی هستند که خودشان در آن هستند، و از این طریق می توانند به همدیگر کمک کنند که کمتر احساس تنهایی کنند.

اعضای گروه می توانند به عنوان یک الگو به دیگر اعضای گروه خدمت کنند. با دیدن کسی که در مقابله با مشکلش موفق می شود، اعضای دیگر گروه می توانند به بهبودی و پیشرفت امیدوار باشند. وقتی که یک فرد در حال پیشرفت است، خودش می تواند به عنوان یک الگو برای دیگران باشد و دیگران را پشتیبانی کند. این موضوع می تواند به پرورش احساس موفقیت کمک کند.

گروه درمانی بسیار مقرون به صرفه است. زیرا به جای تمرکز بر یک مراجع، همزمان در حال تمرکز بر چند نفر است.

گروه درمانی یک پناهگاه امن ارائه می دهد. محیط گروه این امکان را می دهد که افراد به تمرین رفتار و اعمالشان در محیطی با امنیت و ایمنی بپردازند.

بازخورد صحیح به درماانگر. با کار کردن در گروه، درمانگر می تواند به صورت عینی ببیند که رفتار هر فرد در مقابل افراد دیگر چگونه است و در موقعیت های اجتماعی چگونه رفتار می کند. با استفاده از این اطلاعات درمانگر می تواند بازخورد ارزشمندی را برای هر مراجع فراهم کند.

 

 در صورت تمایل به شرکت در گروههای درمانی،با کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت بگیرید،پس از انجام ویزیت و بررسی اولیه ؛ پزشک شمارا جهت ورود به یکی از گروهها کاندید می نماید.

 

[divider]

فاطمه امیری فاطمه امیری -روانشناس بالینی و نوروتراپیست

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *