متامفتامین کریستال و خطرات ان

عوارض مصرف متامفتامین کریستال برای بدن 

این ماده بر تمام اعضای بدن شما تاثیر منفی خواهد گذاشت و این عوارض حتی تا مدتها پس از ترک هم باقی می مانند .

  • نیروی جنسی فرد را از بین میبرد :متامفتامین در کوتاه مدت نیروی جنسی فرد را افزایش میدهد ولی پس از مدتی به کاهش ان و حتی مشکلات جسمی مرتبط منجر میشود .
  • امکان ابتلا به بیماری های مقاربتی مانند ایدز را افزایش میدهد :افرادی که به این ماده معتاد هستند کنترل کمتری بر رفتار های خود دارند و با احتمال بیشتری به  روابط جنسی محافظت نشده روی می اورند و به همین دلیل امکان ابتلای انها به بیماری های خطرناک هم بیشتر میشود .
  • ظاهر فیزیکی فرد را نابود میسازد :متامفتامین کریستال به ارامی تک تک بافت های بدن فرد و رگ های خونی را از بین میبرد و اجازه ترمیم انها را نیز نمیدهد  مانند
  1. پوست :مصرف متامفتامین کریستال فرد را دچار توهم میکند و باعث میشود تا فرد حس کنید که موجوداتی زیر پوست او حرکت میکنند و برای بیرون اوردن انها فرد پوست خود را  زخمی میکند و گاهی این زخمها بسیار عمیق هستند که ممکن است حتی مدتها پس از ترک ماده باقی بمانند .
  2. دندان ها :زمانی که فرد بوی این ماده را استشمام میکند و یا هوای ان را به داخل دهان میبرد به تمام قسمتهای دهان و دندان اسیب میرسد و سپس به ارامی تک تک دندان ها پوسیده و میریزند و فرد دندانهای خود را به طور کامل از دست میدهد
  • وزن شما تغییر میکند :شاید شنیده باشید که مصرف کریستال باعث کاهش وزن سریع میشود ولی توصیه میکنیم هیچ گاه بدین منظور از این ماده استفاده نکنید . درواقع این ماده متابولیسم را سریع میکند و اشتها را کاهش میدهد و فرد لاغر میشود ولی بهتر است بدانید که این حالتی موقتی است .این ماده به سیستم تنظیم وزن بدن شما اسیب میرساند و در این صورت کنترل وزن بسیار سخت خواهد شد .
0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
ارزو صفاپور

Addiction treatment to crystal meth

دکتر قاسم زاده کلینیک آزادی

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x