فرزند نوجوان من قوانین را نادیده می گیرد، چه کار کنم؟

نوجوان نافرمان

دختر نوجوان من به تازگی دیر به خانه می آید، مقررات رفت و آمد در خانه را رعایت نمی کند و حتی به تازگی حس می کنم بوی سیگار می دهد. چه کار کنم؟

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با فرزند خود صادقانه و بی پرده صحبت کنید. راجع به نگرانی هایتان به او بگویید و به او انتظاراتی را که دارید گوشزد کنید. درواقع باید به فرزندتان اطمینان دهید که او برایتان اهمیت دارد و نگران اش هستید. اگر به ماده خاصی مشکوک هستید سعی کنید تا جایی که می توانید راجع به آن ماده اطلاعات به دست بیاورید. بسیاری از نوجوانان این طور وانمود می کنند که نظرات پدر و مادرشان برایشان بی اهمیت است اما در واقع این طور نیست.

هم چنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که شاید علت مصرف سیگار و الکل فرزندتان به خاطر احساس های افسردگی است که در نوجوانی پیش می آید. سعی کنید این موضوع را علت یابی کنید و به یاد داشته باشید که حتی اگر به خاطر افسردگی به سراغ این مواد نرفته باشد، در آینده که این مواد در زندگیش استمرار پیدا کند منجر به افسردگی اش خواهد شد.

در صحبت با نوجوان توجه داشته باشید که به هیچ وجه غرور او را خدشه دار نکنید و اجازه دهید او هم انتظاراتش را بگوید. اگر باز هم موفق به حل مشکل نشدید از یک درمانگر کمک بگیرید.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *