حمایت از والدین کودکان بیش فعال (ADHD)

کودک بیش فعال 2

آیا حمایت از والدین دارای کودکان بیش فعال ضروری است؟ پدر و مادر بودن سخت است، حتی تحت بهترین شرایط. پدر و مادر کودک مبتلا به کمبود توجه (ADD) و بیش فعالی ناشی از کمبود توجه (ADHD) با چالش های منحصر به فردی روبه رو هستند که گاهی مقابله و غلبه بر آنها غیر ممکن به نظر می رسد. یک گروه حمایت ADD می تواند به این والدین کمک کند تا به موانع سخت در بزرگ کردن کودک مبتلا به ADHD غلبه کنند.

گروه حمایت ADD چه گروهی است؟

این گروه در واقع سازمانی است که هدف و ماموریت آن کمک به والدین است تا بتوانند با مشکلات و چالش های تربیت یک کودک دارای اختلال غلبه کنند. بسته به نوع گروه پشتیبان، والدین دسترسی به مشاوران آموزش دیده خواهند داشت و استراتژی های برای مدیریت رفتار فرزند خود دریافت خواهند کرد، از جمله چگونگی رفتار با بیش فعالی و رفتارهای ADHD.

چرا والدین فرزندان ADHD نیاز به حمایت دارند؟

کودک بیش فعال 1

والدین دارای کودکان طبیعی معمولا چالش های پدر و مادرهای کودکان بیش فعال را نداشته و آنها را درک نمی کنند. از این رو والدین کودکان دارای اختلال ADHD احساس تنهایی شدیدی می کنند. گروه حمایت کننده دارای مشاورانی است که در این زمینه تخصص کافی دارند و می توانند به این والدین کمک زیادی بکنند.

این گروه به نوعی کمک می کند تا والدین کودکان مبتلا به این اختلال با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و با یکدیگر صحبت کرده و راه کارهای جدید مقابله با این مشکل را از دیگر والدین فرا بگیرند. این والدین به کمک این گروه جلسات منظمی را برگزار کرده و در مورد ابزار و استراتژی های موثر برای مدیریت رفتار فرزند خود بحث و تبادل نظر می کنند. پیدا کردن رویکردهای مناسب کودک را تقویت کرده و در واقع نوعی پیروزی در مسیر تربیت این کودکان می باشد.

نگارنده: سمیه محمدی

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *