تاثیر مدیتیشن بر روی نوجوانان

Spring portrait of the girl headphones music player concept

دوران نوجوانی با احساس وحشت، نگرانی و استرس همراه است، به همین دلیل بهترین دوره برای معرفی تمرکز حواس است. یک تحقیق 7 ساله که توسط محققان و روانپزشکان دانشگاه آکسفورد در لندن طراحی شده، مشخص می کند که چگونه تمرکز حواس بر روی سلامت ذهنی 7000 دانش آموز 11 تا 16 ساله تاثیر می گذارد.

پرفسور رابرت بوت، محقق دانشگاه آکسفورد، نکات کلیدی این پروژه را بررسی کرده و بیان می کند: ” گسترش تمرکز حواس در بین کودکان توانست برای مردم بریتانیا سلامت روان به ارمغان آورد.”

از آنجایی که سنین نوجوانی منحصر به فرد است، بررسی و تحقیق در رابطه با مغز و استرس در این دوران رو به افزایش است، به علاوه به این تحقیقات به والدین نیز کمک می کنند تا نوجوانی و تمام اسرار مربوط به آن را بهتر درک کنند. محققان این تحقیق نظر خود را در رابطه با مغز و احساس وحشت و نگرانی مربوط به دوران نوجوانی، بیان می کنند:

” نوجوانی دوران آشفتگی است – اما نوجوانان افراد نابالغ یا خام نیستند. این دوران نه تنها مرحله ای است که نیاز به رشد دارد، بلکه ویژگی های این دوران عواطف شدید، تعاملات اجتماعی و خلاقیت می باشد. بنابراین هدف، باقی ماندن در دوران نوجوانی نیست، بلکه درک نوجوان می باشد، به علاوه یادگرفتن انگیزه های این دوران که نوجوان را برای رسیدن به خواسته های خود به جلو می راند.”

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x