با دخترانتان دوست باشید

بهترین دوست با دختر

دختران شما مراحل مختلفی را در زندگی خود طی می کنند و در نهایت وارد دوره بزرگسالی می شود. در این مرحله می توانید در مورد مسائل مربوط به زنان با وی صحبت کنید، اما برای اینکه بتوانید با وی راحت باشید، باید بهترین دوست او باشید. به این منظور نکاتی را در نظر بگیرید:

  1. زمانی را برای او برنامه ریزی کنید. باعث آزار او نشوید، می توانید زمانی را با وی صرف رفتن به رستوران یا خرید کردن بگذرانید. این کار به شما فرصت صحبت کردن با او را خواهد داد.
  2. در مورد رویدادهای مربوط به خانواده با او صحبت کنید. به عنوان مثال می توانید در زمان خوردن نهار مکالمه را با وی آغاز کنید و نظر او را در مورد غذا بپرسید.
  3. با او تماس بگیرید. اگر دخترتان تنها یا دور از شما زندگی می کند، برقراری تماس تلفنی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. اگر با او تماس بگیرید، مطمئنا در مورد مشکلات خود صحبت خواهد کرد و به این ترتیب در جریان مشکلات وی قرار خواهید گرفت.
  4. زمان دیدار اعضای خانواده یا مهمانی های خانوادگی، بهترین زمان برای سپری کردن اوقات خوش با یکدیگر است. وقت های زیادی دختران جوان یک خانواده دور هم جمع می شوند و به صحبت با یکدیگر می پردازند. این زمان خوبی برای گوش دادن به او و نظرات وی می باشد. در این سن مطمئنا دختران به بازی با اسباب بازی نمی پردازند.
  5. می توانید از وی در مورد نیازهای خود بپرسید و به او اطمینان دهید که برای برآوردن آنها تمام تلاش خود را می کنید.

 

نگارنده: سمیه محمدی

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی
  • روانشناس و نوروتراپیست

گروه پزشکان جایروس


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *