انچه که باید درباره کودکان بدانید

کودکان

ایا شما اطلاعات کافی در خصوص کودکان خود دارید ؟ایا میتوانید معنای حرکات و و رفتار او را متوجه شوید ؟

در این پست ما به مواردی میپردازیم که میتواند اگاهی شما در خصوص کودکان را بیشتر نماید .

نوزادان پس از تولد نیاز به مراقبت دارند 

گاهی نوزادان انسانها با دیگر موجودات مقایسه میشوند .کودک 9 ماه در رحم به سر میبرد و پس از ان به 18 ماه نیاز دارد تا توانایی های حرکتی و استقامتی خود را بهبود بخشد .کودکان تازه متولد شده 25 درصد از مغز یک انسان کامل را دارند و مغز انها در طی 5 سال بعد کامل میشود .البته بنا بر تحقیقات انجام شده پیشرفت مغز فرد تا دهه سوم زندگیش هم ادامه می یابد که این همین دلیل نیاز وی به مراقبت و پشتیبانی اجتماعی است .

[divider]

کودکان نوعی پستانداران اجتماعی میباشند و باید به نیاز های انها توجه شود 

کودکان نیز همانند پستانداران نیاز دارند که از شیر مادر خود تغذیه نمایند تا سیستم ایمنی و مغزی انها کامل شود و نیاز دارند که لمس شوند و در کنار والدین خود ارامش داشته باشند و با هسمالان خود بازی کنند و در اغوش مادر خود امنیت را تجربه نمایند .

[divider]

در صورتی که والدین پاسخ گوی نیاز های کودکان خود نباشند ,کودک اسیب خواهد دید 

هر یکی از والدین نقش مهمی در تامین سلامتی فیزیکی و روانی کودک خود دارند .در صورتی که والدین به صورت منظم نیاز های کودک خود را براورده نکنند ,سیستم نظارتی  وی اسیب میبیند . در واقع انسانهایی که تربیت مناسبی نداشته اند و نیاز های انها به خوبی پاسخ گویی نشده است ,در اینده رفتار های منفی بسیاری خواهند داشت .

[divider]

کودک برای رشد به عشق بی دریغ والدین محتاج است 

کودک زمانی به خوبی رشد میکند که حداقل یکی از والدین وی به او عشق بورزد و اگر این میزان از محبت و علاقه کافی نباشد هیچ گاه نمیتواند به میزان متناسبی از رشد و تعالی دست یابد .

کودکان 4

[divider]

نیمکره راست مغز کودک در سه سال اول با سرعت بسیاری تکامل می یابد 

نیمکره راست با تعاملات اجتماعی و برقراری تماس های چشمی تکامل می یابد و این نیمکره مسئول بسیاری از رفتار های کودک است .اگر کودک شما دائما در حال تماشای تلویزیون باشد و یا تنها باشد ,توانایی هایش با سرعت کمتری رشد میکنند .


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *