تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)

تست غربالگری کهیر و سلامت عمومی بدن

تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)

تست استاندارد غربالگری کهیر و سلامت عمومی بدن

🔹 👇تست زیر برای غربالگری اولیه سلامت عمومی بدن افرادیست که علایم کهیر را در بدنان مشاهده می کنند. البته همگان می توانند این تست انجام دهند تا دانش بیستری درباره کهیر کسب کنند.

💢📣این تست از جهت ارتباط کهیر با افسردگی و استرس اهمیت دارد.

💢کهیر یا اورتیکاریا نوعی آلرژیِ خارش، جوش و برجستگی های قرمز پوستی ست که در اغلب موارد توسط یک ماده خارجی تولید می شود. معمولا برجستگی های پوستی دایره ای شکل و با هاله قرمز و کم رنگ در مرکز (شبیه نیش پشه) هستند. این برجستگی ها اندازه ها و شکل های متفاوتی دارند و در همه نقاط بدن می توانند ظاهر شوند.

تست غربالگری علل کهیر 

📣نکته های مهم: مصرف برخی داروها، آلرژی یا بیماری ها سبب بروز کهیر می شود. کهیر می تواند ناشی از استرس و افسردگی شدید باشد. برای درمان اختلالات افسردگی: www.gyrusclinic.com

📣تذکر: این تست فقط یک تست غربالگری اولیه به منظور افزایش آگاهی هم وطنان درباره سلامت کلی بدنشان است. برای تشخیص علت اصلی کهیر حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا در صورت لزوم، آزمایش خون، ادرار، نمونه برداری از پوست و یا غیره. انجام شود.

💢توضیحات بیشتر را در بخش نتایج می آوریم. 👇

برای انجام تست اینجا کلیک کنید.

لینک تلگرام


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: