گرفتگی عضلاتی که نمی دانیم علت آنها چیست؟(دیستونیا)

                                                         دیستونی

دیستونی یک اختلال عصبی است که باعث انقباض غیرارادی عضلات و تکرار پی در پی انقباضات می شود و می تواند قسمتهای مختلف بدن از جمله : بازوها،پاها،تنه ، گردن و پلک را تحت تاثیر قرار دهد ، طول مدت این انقباضات می تواند از چند ثانیه تا چند سال باشد .

موقیعت های غیر طبیعی در دیستونی می تواند باعث  درد و ناتوانی در فرد شود که  حتی بر روی توانایی های شناختی فرد مانند : استدلال،قضاوت و حافظه هم تاثیر می گذارد.

هیچ درمان مشخصی وجود ندارد و نوع درمان بستگی به نوع ماهیچه ای دارد که تحت درد و یا مشکل قرار گرفته است. یکی از درمانهای موثر بیوفیدبک می باشد و در نتایج بررسی هایی که  با استفاده از بیوفیدبک بر روی تعدادی افراد با مشکل دیستونی انجام شده است مشخص شد که این روش درمانی بر روی افراد با دیستونی میتواند موثر واقع شود.

منبع:


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

healthcommunities

اگر از گرفتگی های بدن رنج می برید می توانید در ابتدا از پزشکان متخصص مغزواعصاب مرکز آلومینا کمک گرفته و بعد از تشخیص در صورت نیاز از روش درمانی بیوفیدبک تحت نظارت متخصصین نوروتراپی مرکز آلومینا بهرمند شوید .

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
محمد پارسا

سلام.من حدود یک سال و نیمه چرخش غیر ارادیه گردن ب سمت چپ دارم.میخواستم ببینم جریانش چیه.ممنونم

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x