سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

بانوان گرامی توجه بفرمایید: بدن ورزی برای برخورداری از مقاربت جنسی بهتر

بانوان گرامی توجه بفرمایید: بدن ورزی برای برخورداری از مقاربت جنسی بهتر

ورزش زوج های جوان

دو راهکار معجزه آسا برای اینکه رابطه جنسی خوب و لذت بخشی با همسر خود داشته باشید، وجود دارد: تقویت عضلات و انعطاف پذیری. شکل دادن به بدن و کشش عضلات اصلی می تواند تفاوت چشمگیری در اتمام مقتدرانه رابطه و یا ضعیف نشان دادن یکی از طرفین ایجاد کند.  با ادغام این تمارین کششی و هوازی هدفمند در برنامه روزانه خود می توانید شب خوب و منحصر بفردی را با همسر خود تجربه کنید.

برای برخوداری از انعطاف پذیری بالای بدن، حرکت کششی قورباغه را امتحان کنید.

اگر شما از انجام حرکات جدید هراس دارید و تصور می کنید که این حرکات انرژی شما را می گیرند و شما از ادامه رابطه جنسی باز می مانید، حتی برای یکبار این حرکت کششی را که توسط یک مربی متخصص یوگا معرفی شده است، امتحان کنید. اینکار سبب می شود که عضلات داخلی ران ها و لگن از هم باز شوند و بدن شما را برای انجام پوزیشن های مختلف آماده و نرم می کنند.

حرکت کششی 3

 • به صورت دمر و روی شکم بخواید، به گونه ای که دو دستمال حوله ای استوانه ای شکل حائل لگن و ران های شما هستند، و دستان خود را به طرف جلو بکشید. دست ها و پاها را به اندازه 90 درجه خم کنید، درست مانند یک قورباغه! برای سه دقیقه حالت خود را حفظ کنید و پس از آن دستان و پاها را آزاده کنید.

برای برخورداری از پایین تنه قدرتمند

swiss-ball-Squat

برخی از پوزیشن ها، مانند با پاهای باز نشستن یا با پاهای باز ایستادن، باعث خستگی عضلات سرینی ( عضلات وابسته به عضلات کپل ) و زردپی پشت زانو می شود. به منظور جلوگیری از این شرایط، تمرین زیر را امتحان کنید.

 • یک توپ مقاوم ثابت و متعادل را در برابر دیوار قرار داده و پشت خود را به آن تکیه دهید تا جایی که توپ بخشی از کمر شما را لمس کند، در حالی که به دنبالچه و پایین کمر نیز برخورد کند.
 • دست ها را بر روی زانو قرار دهید، وزن خود را بر روی پاشنه پاها اندازید و همان طور که توپ پشت کمر را لمس می کند، پاها را خميده كرده و تنه را نزديك به زمين ببرید تا جایی که ران ها موازی زمین باشند و زانوها جلوتر از انگشتان پا قرار نگیرند.  این حالت را برای 15 ثانیه حفظ کنید و سپس بایستید و برای 30 ثانیه استراحت کنید. این تمرین را 5 بار پشت سر هم تکرار کنید.

برای اینکه بیشترین لذت را از مقاربت جنسی ببرید و از بالا تنه قرص و محکم برخودار باشید:

Spider-Man-Push-Up

تمرین های بالا فشردنی اسپایدر من را امتحان کنید.  ( شنای اسپایدرمن )

این حرکت بیش از حرکت شنای معمولی به عضلات دست و بازوی شما فشار وارد می کند. با انجام این حرکت قدرتی، شما می توانید پوزیشن های مختلف را بدون درد و به راحتی امتحان کنید.

 • تصور کنید که دارید حرکت شنا را انجام می دهدید، دست ها را صاف قرار دهید. همان طور که دست ها را خم می کنید و بدن را به زمین نزدیک می کنید، پای چپ خود را خم کرده و به داخل عضله سه سر دست فشار دهید.
 • حال پای چپ را به موقعیت اولیه خود بازگردانید و همین فرآیند را بر روی پای راست امتحان کنید. این حالت را در دو ست جداگانه و برای 10 تا 15 بار امتحان کنید.

برای اینکه جماع شما با درد همراه نباشد:

بردن پاها به سمت بالا مانند هواپیما

Airplane-Leg-Lifts

 

آیا صبح فردای پس از هم خوابگی یا همسر خود، در ناحیه باسن و پاها احساس ناراحتی و درد می کنید؟ تقویت عضلات دور کننده  که در بخش بیرونی باسن واقع شدند، می تواند به کاهش سوزش و درد عضلات سرینی  و گرفتگی عضلات باسن کمک فراوانی کند.

 • ابتدا از دستان و زانوها شروع کنید. پای چپ را به پشت بکشید و از هم باز کنید. پاها را به موازات زمین و در حالت تعادل نگاه دارید. پاها را آنقدر بکشید که پا با بدن زاویه نود درجه تشکیل دهد. در این حالت مچ پا را منقبض کنید یا باز و بسته کنید.
 • این حالت را برای ده ثانیه حفظ کنید و بعد بدن را آزاد کنید. پاها را خم کنید و به موقعیت اولیه برگردانید. این تمرین کششی را بر روی پای راست نیز انجام دهید. حرکت را دو بار برای هر پا امتحان کنید.

منبع:

http://www.health.com

نگارنده: حدیث بختیاری

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

2 نظرات
 1. علی (اسم واقعیم چیز دیگس) می گوید

  سلام. ممنون میشم با ایمیل راهنماییم کنید. مردی هستم 38 ساله مجرد با قد 180 سانت و وزن 160 کیلو که آلتش در حالت معمول تقریبا درون بیضه هاشه و تقریبا هرگز به نعوظ کامل نمیرسه و در صورت نعوظ ناقص هم، خیلی فوری به حالت اول بر میگرده،آیا با نزدیک شدن به وزن متعادل تحت نظر پزشک، احتمال ولو ناچیزی به بهبودم میره و لو ناقص؟ با احترام

  1. مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی می گوید

   سلام
   بله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: