ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ خرید با کیفیت (تخفیف واقعی) و ارزان از سراسر کشور

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ تخفیف و خرید باکیفیت و ارزان از سراسر کشور

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان

ایروپان= تبلیغات مقرون به صرفه و مستمر برای صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات

ایروپان چیست و چگونه کار می کند؟

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان2 122

اپلیکیشن تخفیف ایروپان
ایروپان یک شرکت نوین تجارت و تخفیف الکترونیک
برای خدمت به عموم جامعه می باشد. این شرکت اغلبِ عیوب شرکت های تبلیغات الکترونیک فعلی را رفع کرده است. در واقع، ایروپان، علاوه بر معرفی تخفیف های ویژه به مردم، به خفظ سرمایه و سود برگشتی صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات نیز اهمیت می دهد. ایروپان یک پل ارتباطی محکم میان صاحبان مشاغل، تولید کنندگان کالا وخدمات باکیفیت و مردم است.

موثرترین تبلیغات ایروپان برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات
اپلیکیشن تخفیف ایروپان iropon@

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

عصر ارتباطات و تبلیغات نوین: صاحبان مشاغل، حرفه ها و تولیدکندگان، ایروپان و مردم

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: همکاری صاحبان مشاغل، حرفه ها و تولیدکنندگان کالا و خدمات با ایروپان
همکاری صاحبان مشاغل، حرفه ها و تولیدکنندگان کالا و خدمات با ایروپان

رقابت بی سابقه اصناف امروزی سبب شده برخی صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات پیشی گرفته و برخی دیگر از قافله عقب بمانند. در این میان، آن دسته از مشاغل که علاوه بر تخصص و مهارت، یک برنامه معین و حرفه ای اکترونیکی-تبلیغاتی برای معرفی خود به مردم دارند، موفق ترند.

استفاده از فن آوری های عصر ارتباطات نوین یک ضرورت است. امروزه حرفه ها تخصصی شده اند. برای موفقیت در هر شغلی و کسب درآمد، باید با شرکت های تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه قرارداد بست. امروزه دیگر تبلیغات شخصی به کمک بنر، پیامک، وب سایت شخصی و غیره اصلا مقرون به صرفه نیست. زیرا تبلیغ باید مستمر و همیشگی باشد. حتی اگر تبلیغات خود را به دست یک شرکت معروف بسپارید، باز هم باید کاری کنید که هزینه زیادی متحمل نشوید. وگرنه بیشترِ سودِ کسب و کار شما به حساب شرکت های تجارت الکترونیکی واریز می شود. یعنی، باز از قافله عقب می مانید.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: چهار سوال مهم ایروپان از صاحبان کسب و کار

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: برگشت سرمایه و سود صاحبان مشاغل و تولی کنندگان کالا و خدمات توسط ایروپان

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

طبق تحقیقات، سه تکنولوژی برتر برای افزایش سرمایه شما در آینده و اکنون وجود دارد:  بازاریابی دیجیتال (digital marketing)، تجارت الکترونیک (E-Commerce)، مدیریت تجارب مشتری (customer experience management). طبیعیست این تخصص ها را باید فقط به صاحب نظران سپرد.

مجموعه ایروپان با بهره مندی از تیم های تبلیغاتی-الکترونیک، تیم های هوش مصنوعی برتر، مدیریت مشتری، چندین ابرسایت، بازاریابان، و دانش نیازهای مردمی می تواند کمکهای شایانی به رونق کسب و کار شما ارایه دهد.

ویژگی های منحصر به فرد ایروپان

کمک به شناخت بهتر مخاطب نکته ایست که خیلی از صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان ممکن است نادیده گرفته باشند.. ایروپان می داند مردم چه می خواهند. ایروپان کمک های شما را به مردم معرفی می کند. نیاز مخاطبان را می شناسد و تبلیغات را طبق نیازهای مردم طراحی می کند. ایروپان از شما یک برند تخصصی و همیشگی می سازد.

جایگاه سازی صاحبان کالا و خدمات و فروشندگان: قراردادن شما در گزینه های برتر مورد انتخاب مردم  

در نظر گرفتن زمان و هزینه: به عنوان مهمترین عاملهای حفظ ارتباط شما با مردم

داشتن چندین ابرسایت برتر و طراحی انواع بات های تلگرامی به پشتیبانی تیم های هوش مصنوعی پرقدرت، پرتجربه  و حرفه ای. بنابراین، علاوه بر بات رایگان @iropon برای اعلام تخفیف های ویژه از طرف صاحبان حرفه ها و مشاغل، می توانید از چندین سایت اصلی و فرعی دیگر مجموعه ایروپان برای تبلیغات خود بهره ببرید.

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان3 33

اپلیکیشن تخفیف ایروپان
چرا ایروپان مقرون به صرفه تر از شرکت های تجارت الکترونیک و تبلیغاتی فعلی ست؟

برخی صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان مستعد در کشور از امکانات تبلیغی برای معرفی محصولات باکیفیت خود به مردم برخوردار نیستند. آنها باید بارها و بارها به شرکت های تبلیغات الکترونیک پول بپردازند و قرارداد ببندند، تا بتوانند توسط عموم مردم به سرعت شناسایی شوند. پرداخت مداوم پول به شرکت های تبلیغاتی عذاب آور است.

ایروپان راهی بسیار آسان برای تبلیغ مستمر و مقرون به صرفه برای تمامی صاحبان مشاغل و حرفه ها باز کرده است. منظور ما از مقرون به صرفه این است که هم مردم سود می کنند هم شما. هم کالا و خدمات باکیفیت از طرف شما به مردم می رشد و سود برگشتی سرمایه شما افزایش می یابد.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: تخفیف برای همه

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان44

اگر در یک بازه زمانی مشخص، تعداد خریداران گروهیِ کالا و خدمات افزایش یابد، امکان تخفیفهای به صرفه تر نیز وجود خواهد داشت. برای مثال، لیزردرمانی با یک دستگاه معتبر باکیفیت مانند الکس برای رفع موهای زائد هزینه زیادی می برد. اگر متقاضیان گروهیِ لیزر موهای زائد زیاد شوند، افراد بیشتری می توانند از تخفیف های ویژه بهره ببرند. به عبارت دیگر، اقشار کم درآمدتر نیز می توانند از این خدمات گزاف بهره ببرند.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

مزیت ایروپان به شرکت های تجارت الکترونیکی فعلی در کشور
اغلب شرکت های تبلیغاتی بیشتر به فکر جیب خود هستند تا سود صاحبان مشاغل یا رضایت مشتریان. ایروپان، با شرکت های تجارت-تبلیغ الکترونیک فعلی در ایران، تفاوتهای ویژه ای دارد.

◄ ایروپان هزینه های آنچنانی برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات نمی تراشد.

◄ ایروپان به کمک بات تلگرامی @iropon کدهای ویژه تخفیف را در نظر می گیرد. این کدها در بازه زمانی مشخصی قابل استفاده اند.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: ادامه مزایا

کد ویژه تخفیف در صورت عدم استفاده مشتری، قابل استرداد به صاحب اصلیِ شغل یا خدمات می باشد (برعکس شرکت های تجارات الکترونیک فعلی).  یعنی، ایروپان فقط به فکر سود یک طرفه برای خود نیست و هزینه زیادی برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات نمی تراشد.

◄ برخلاف شرکت های تبلیغات و تجارت الکترونیک فعلی، تاجر یا صاحب یک بیزینس پولی برای عضویت در کانال ایروپان برای معرفی خود پرداخت نمی کند.

◄ ایروپان فرصتیست برای معرفی تولید کنندگان و صاحبان مشاغل محلی که بدون صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی، خود را به مردم معرفی کنند.

بر خلاف شرکت های تجارت الکترونیک دیگر، خریدار هیچ هزینه ای به ایروپان پرداخت نمی کند. تمامی هزینه ها با مراجعه به محل اصلی ارایه دهنده کالا و خدمات باکیفیت پرداخت می شود. شما کدهای تخفیف را تحویل می دهید و از تخفیف واقعی بهره مند می شوید.

◄ ثبت تبلیغات برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان در ایروپان رایگان است (تایید شده طبق قوانین کسب و کار اینترنتی-الکترونیکی).

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: توضیحات بیشتر در رابطه با استفاده از تخفیف ها

مصرف کنندگان با گوشی همراه یا لپ تاپ … به جستجو درباره انواع تخفیف ها می پردازند. به کمک ایروپان، افزایش فروش و درآمد و ارتباط وسیع تر با مردم حاصل می شود.

هر نوع کالا یا خدمات مجاز در کشور قابل تخفیف است. کدهای ویژه تخفیف برای همه چیز در دسترس عموم قرار می گیرد: کنسرت، تئاتر، وقایع ورزشی، خرید انواع کالا، جلسات لیزر، …

به جای تخفیف روی کاغذ، کد تخفیف را از طریق کانال تلگرام iropon دریافت می کنید.

ما مشاغل محلی و تولید کنندگان موفق را به مردم معرفی می کنیم که حاضرند با شیوه تخفیف دهی در زمان های تعریف شده به مردم خدمات ارایه دهند و هزینه های مصرف کننده را پایین تر بیاورند.

صاحبان مشاغل تخفیف های خود را به طور رایگان مردم اعلام می کنند.

صاحبان مشاغل نیازی به پرداخت مبالغ هنگفت به سروری مانند نت برگ ندارند.

ایروپان تمامی شهرها و مناطق ایران زمین را پوشش می دهد.

تخفیف گروهی و جمعی در تاریخ های: هفتگی، ماهانه،  فصلی، آخر هفته، تعطیلات و اعیاد مذهبی …

معرفی نزدیک ترین مراکز تخفیف دهنده مانند مراکز تامین سرگرمی، سفر، خرید کالا، خدمات پزشکی-درمانیِ با کیفیت به محل سکونت مردم (گوگل مپ)

پیگیری رضایت یا نارضایتی مشتری: مشتریان ناراضی توسط صاحبان مشاغل و خدمات جبران خسارت می شوند و یا می توانند جنس را برگردانند.

برنامه عضویت VIP: کاربران VIP نسبت به اعضا عادی 12 ساعت زودتر از تخفیف های ویژه مطلع می گردند.

برنامه اهدای جوایز صاحبان مشاغل ایروپان به مشتریان دایمی خود

صاحبان مشاغل خود تخفیف ها را اعلام می کنند. بنابراین، هیچ ضررسرمایه ای وجود ندارد.

اگر مشتری از کد تخفیف استفاده نکند، هیچ پولی از صاحب شغل برای تبلیغ کسر نمی گردد. یعنی، مقدار کد تخفیف استفاده نشده برای صاحب شغل محفوظ می ماند و به ایروپان پرداخت نمی شود.

ایروپان قراردادهای شفافی با صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات منعقد می کند. شعار ایروپان راستی و درستی در رابطه دو طرفه ارایه دهنده خدمات و کالاها-ایروپان برای خدمت به مردم است.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

مشتری با عضویت در کانال تخفیف های ویژه ایروپان (@iropon) می تواند:

  1. از انواع تخفیف ها درباره اجناس باکیفیت، ابزار سرگرمی (بلیط کنسرت، تئاتر، مسابقه ورزشی …)، خدمات پزشکی-درمانی-جوانسازی-لیزر … مطلع شود.
  2. کدهای ویژه تخفیف در بازه زمانی مشخصی دریافت کند.
  3. نزدیکترین مراکز تخفیف به محل سکونت خود را شناسایی کند.
  4. در پول و وقت خود برای خرید هر چیزی صرفه جویی کند.
  5. از اخیرترین تولیدات و محصولات باخبر شود. برای مثال، نمایشگاه مبل و لوازم خانگی.
  6. به راحتی با صاحبان مشاغل محلی و تولید کنندگان در ارتباط باشد.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: یک نکته مهم که ایروپان رعایت می کند:

شرکت های تبلیغی دیگر در قبال عدم مراجعه مشتری برای دریافت تخفیف هیچگونه وجهی به صاحب شغل استرداد نمی کنند. اما ایروپان اینگونه نیست. یعنی، به ازای هر بار تخفیف استفاده نشده توسط مشتری، هیچگونه وجهی از شرکت های تامین و فروش کالا یا خدمات دریافت نمی کند.

نکته درباره مزیت ایروپان: ایجاد ارتباطات فوق سریع و گسترده بین صاحبان تجاری و مشتریان. به طوریکه از هیچ راه دیگری به جز ایروپان نمی توان چنین پل های ارتباطی را ساخت.

مریم اکبری زاده

با عضویت در کانال تلگرامی iropon@ از تمامی تخفیف ها و چگونگی تبلیغ کالاها و خدمات خود آگاه شوید.
لینک منبع

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)