معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)

معرفی خدمات اپلیکیشن رایگان نوبت بان

🌹(Nobatban)🌹به صوت زیر گوش دهید:

متن حاضر به معرفی و شرح جزییات استفاده از اپلیکیشن چند منظوره نوبت بان می پردازد. این اپلیکیشن چندین مزیت دارد که در ادامه توضیح می دهم.

اپلیکیشن رایگان نوبت بان
اهمیت آزمایش تشخیصی-آنالیزی در یک مرکز معتبر

پزشکان ممکن است علاوه بر معاینه و بررسی سابقه پزشکی بیمار، انجام یک سری آزمایشات از بدن را نیز نسخه کنند. هر چه قدر آزمایشگاه یا مرکز انجامِ یک تست معتبرتر باشد، نتایج و تفسیر آن تست نیز دقیق تر خواهد بود. در نتیجه ی یک آزمایش دقیق و عاری از خطای آنچنانی، علت ناخوشی یا بیماری بهتر، برای مثال علت بروز یک عفونت جدی، تشخیص داده شده و در نهایت بیمار بهتر مدیریت و درمان می شود.

بسیاری از بیماری ها به آسانی قابل تشخیص نیستند. بعضی از آن ها مرزهای مشترکی دارند. برای مثال،  ضایعات و توده های پوستی یا زیرپوستی بسیار متنوع و نزدیک به هم هستند. ممکن است پزشک برای تشخیص نوع یک ضایعه یا توده پوستی، علت بروز آن و تجویز دارو، از آزمایش های خاصی کمک بگیرد.

همچنین، برای تشخیص اینکه آیا یک بیماری خوش خیم می تواند به بدخیم و جدی تبدیل شود یا نه، باید آزمایش انجام شود.

اپلیکیشن رایگان نوبت بان: چند سوال
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

آیا تا به حال پیش آمده به یک مرکز تصویربرداری یا سونوگرافی مراجعه کنید که در بیان نتیجه یا تقسیر تست خطا کند؟

آیا به تنهایی می توانید از عملکرد دستگاه های اندازه گیری و تصویر برداری یا آنالیزگر در آزمایشگاه ها مطمئن باشید؟

آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که ممکن است برخی مراکز در انجام تست های پزشکی بهتر و دقیق تر عمل کنند؟

نکته: تجهیزات پزشکیِ شامل انواع دستگاه های تصویربرداری، اندازه گیری، تشخیصی و آنالیزگر، غربالگری، آسیب شناسی و غیره می باشند. این دستگاه ها هر کدام توسط شرکت هایی ساخته شده اند. آزمایشگاه های معتبر از دستگاه های پیشرفته، مجهز به سیستم های نرم افزاری و به روز بهره می برند.

معرفی اپلیکیشن رایگان نوبت بان (Nobatban)

در دنیای امروز “زمان و سرعت” واحدهای پولی مهمی هستند. دنیای پزشکی نیز برای عقب نماندن از قافله ی زمان و سرعت، از فن آوری های ارتباطات اینترنتی و الکترونیک با مردم بهره می برد.

مجموعه سبز و سالم و جایروس کلینیک یک اپلیکیشن تلگرامیِ بسیار قدرتمند به نام “نوبت بان” طراحی کرده است. به کمک نوبت بان می توانید آزمایشگاه ها و مراکز معتبر شهر خود را شناسایی کنید. بدون اتلاف هیچگونه وقت یا هزینه ای در ترافیک، دود و هوای آلوده یا سرما و گرمای زمستان و تابستان، از هر نقطه ای نوبت بگیرید.

اپلیکیشن رایگان نوبت بان-آزمایشگاه ها

تیم هوش مصنوعی نوبت بان تمامی اطلاعات جامع هر آزمایشگاه یا مرکز پزشکی معتبر را وارد اپلیکیشن کرده است. باید از یک مثال شروع کنم. شما نمی دانید که یک مرکز MRI انجام می دهد یا نه. ممکن است از یک نهاد یا موسسه یک معرفی نامه برای انجام آزمایشی بگیرید. اما نمی دانید چه ساعاتی از مرکز آزمایش با برنامه زمانی شما هماهنگی دارد؟  و یا اینکه هزینه چقدر می باشد؟ یا اینکه با پوشش بیمه خاصی، هزینه چقدر است؟ یا اینکه چه کارهایی باید قبل از آزمایش انجام دهید یا انجام ندهید؟ باید با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در این باره اطلاعات بگیرید.

اپلیکیشن رایگان نوبت بان کاری می کند که مراکز و آزمایشگاه ها به دنبال شما می آیند. شما به دنبال آن ها نمی روید. ساعات آزمایش هر مرکز برای شما خودکار نمایش داده می شود. می توانید با یک کلیک ساعت مراجعه را انتخاب نمایید. شما از حق انتخاب برای تعیین ساعات انجام آزمایش برخوردارید. علاوه بر این، هزینه آزمایش با دفترچه بیمه یا بدون دفترچه بیمه برآورد شده و برای شما نمایش داده می شود. همچنین، دستورالعمل های قبل از انجام آزمایش نیز برای شما نمایش داده می شود.


اپلیکیشن رایگان نوبت بان: معرفی مراکز معتبر

نکته: نوبت بان سعی دارد آزمایشگاه های معتبر با آدرس را به شما معرفی کند. برای مثال، ممکن است خیلی ها ندانند که مرکز تصویربرداری پایتخت در تهران خیابان میرداماد یک مرکز بسیار حرفه ای و کارآمد می باشد. مراکز معتبر دیگری نیز وجود دارند که ممکن است همه مردم از آن ها هیچ اطلاعاتی نداشته باشند. نوبت بان این مراکز خوب را به مردم معرفی می کند. مزیت تیم پزشکی-درمانی نوبت بان این است که با نوع و عملکرد تجهیزات پزشکی آشنایی کافی دارد. تیم نوبت بان با مراجعه حضوری به هر مرکز، مراکز معتبر با دستگاههای پیشرفته را شناسایی و به مردم اعلام می کند.

اپلیکیشن رایگان نوبت بان چگونه کار می کند؟

کاربر تصویری از نسخه خود و دفترچه بیمه به اپلیکیشن نوبت بان ارسال می کند. در صورت تمایل، کاربر می تواند لوکیشن یا محل سکونت خود را نیز به این اپلیکیشن اعلام نماید. نوبت بان نسخه را بلافاصله بررسی کرده و جزییات لازم را ارایه می دهد. نوبت دهی به صورت مرحله به مرحله به سرعت پیش می رود. اگر کاربر یک آزمایشگاه یا مرکز را نپذیرفت، می تواند آزمایشگاه بعدی یا مورد دلخواه خود را انتخاب کند. تمام اطلاعات هر آزمایش اعم از ساعت، هزینه، پوشش بیمه ای، آمادگی قبل از آزمایش، آدرس نزدیک ترین آيمایشگاه های معتبر و غیره نمایش داده خواهد شد.

نکته: نوبت بان رضایت یا عدم رضایت هر بیمار از مراکز آزمایشگاهی را پیگیری می کند.

اپلیکیشن رایگان نوبت بان: چه مراکزی قرارداد دارند؟

مراکز زیر تحت پوشش اپلیکیشن نوبت بان قرار دارند:

√ رادیولوژی (اشعه ایکس از قفسه سینه،

√ سونوگرافی

√ فیزیوتراپی و ارتوپدی

√ پزشکی هسته ای

√ تصویربرداری ( MRI، نوار قلب ECG، سی تی اسکن…)

√ آزمایشگاه های خون شناسی، تحلیل ادرار، انگل شناسی، ویروس شناسی، سم شناسی، انگل شناسی، و غیره.

اپلیکیشن رایگان نوبت بان: مزایا

  • ظاهر شدن نزدیک ترین مراکز معتبر به محل سکونت شما در صفحه نوبت بان
  • امکان تنظیم ساعات آزاد خود برای نوبت گیری
  • محاسبه هزینه تقریبی هر آزمایش با دفترچه بیمه و بدون دفترچه بیمه
  • بررسی پوشش بیمه ای برای کاهش هزینه هر آزمایش
  • نوبت گیری آنلاین و سریع بدون برقراری تماس تلفنی
  • نوبت گیری از منزل بدون اتلاف وقت در مسیرهای پرترافیک و هوای آلوده یا نامناسب

به امید دیدار در نوبت بان
مریم اکبری زاده                                 🌹🌱🌱🌹🌱🌱🌹🌱🌱🌹🌱🌱

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)