سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

ازدواج سالم(3)

رابطه جنسی در خواب
نشانه های هشدار دهنده مشکل نهایی
بسیار مطیع اعضای خانواده خود است و به نظر می رسد که زیاده از حد با آنها حرف می زند. مقابل آنها نمی ایستد. به آنان اجازه می دهد که به او امرو نهی کنند و آنها نیز حد و مرزی در این رابطه نمی شناسند.قادر نخواهد بود که جای شما را در خانواده خود باز کند و شما را همواره در بین آنها احساس غریبگی خواهید کرد. اگر به شما حمله کنند طرف شما را نخواهد گرفت.
مشروبات الکلی نوشیده یا مواد مخدر مصرف می کند.قادر نخواهد بود که بدون( مهمان بازی) و (پهن کردن بساط) در کنار دیگران باشد.این امکان وجود دارد که الکلی باشد یا معتاد به مواد مخدر باشد گرچه او این را انکار خواهد کرد.
بی نهایت سفت و دقیق بوده و مرتباً عشق، محبت، توجه و هدایای بسیار به شما می دهد این طور بنظر می آید که، بیست و چهار ساعت به شما فکر می کند.این امکان وجود دارد که روی شما احساس مالکیت شدید داشته و در ضمن بسیار حسود باشد. و برای شما هیچ آزادی قائل نباشد

 

 

 

 

نشانه های هشدار دهنده مشکل نهایی
لاس زدن های مکرر، چشم چرانی، نیاز شدید به توجه از جانب دیگرانمراقب خیانت های او باشید. چنین افرادی هر گز به شما احساس امنیت نمی دهند.
نسبت به نامزد/ همسر قبلی خود بسیار عصبانی بوده و مدام او را به خاطر مشکلاتی که داشته، مقصر می داند.(نفر بعدی) شما هستید مسئولیت سهمی که خود در بوجود آوردن مشکلات داشته است را نمی پذیرد و در پایان همیشه از دست شما عصبانی خواهد بود.
بدهکار و مقروض بوده و چک های پرداخت نشده ی بسیتری دارد. از لحاظ اقتصادی بی ثبات بوده و مدام می گوید:(موقتاً دستم تنگ است.)بار مشکلات مالی او را شما باید بر دوش بکشید. پس پول حاضر کنید! عذر و بهانه های زیادی خواهید شنید اما از عمل خبری نخواهد بود. شما مجبور خواهید شد که نقش 《مامان》یا《بابا》 را بازی کنید.
می خواهد که همه جا رییس باشد. همیشه خود را خیلی قوی جا می زند و همواره( می داند که چه می خواهد) و هیچگونه احساس ترس یا آسیب پذیری بروز نمی دهد.عاشق کنترل کردن دیگران است. در شروع احساس می کنید که از شما مراقبت می کند، اما دیری نمی یابد که می بینید با یک دیکتاتور زندگی می کنید.

 

۳-عجولانه و زود هنگام، سازش می کنیم.

یکی دیگر از اشتباهاتی که در زمان آشنایی مرتکب می شویم این است که ارزشها، رفتارها و عادتهای خود را به سرعت تغییر می دهیم، تا وانمود کنیم که با فرد مقابل توافق و هماهنگی داریم.

در ابتدای آشنایی با چشم پوشی و کوتاه آمدن از آنچه که برایمان اهمیت دارد، سعی می کنیم این رابطه را حفظ کنیم.وقتی متوجه می شویم که عقاید، باور ها و علایق خود اهمیت کمتری قائل شویم. تا وانمود کنیم که بسیار باهم تفاهم داریم.

البته کاملاً آشکار است که این یک تفاهم قلابی و ساختگی است. سازشهای عجولانه معمولاً در موارد زیر خود را نشان می دهند.

[divider]

مهدی وزیریان 

روان شناس بالینی 

درمانگر افسردگی ،وسواس و اختلالات اضطرابی 

مولف مجموعه کتاب های آنسوی اندیشه 

 

[divider]

برخی از کلمات اصلی مرتبط با خدمات مشاوره خانواده و زوج درمانی در مرکز تخصصی جایروس:

سایت روانشناسی
روانشناسی آنلاین
وکیل خانواده
سایت مشاور
مشاوره و روانشناسی
مشاوره رایگان آنلاین
مشاوره خانواده آنلاین رایگان
مراکز مشاوره تلفنی
شماره مشاور خانواده
مشاوره زندگی
مشاوره شغلی آنلاین
سایت مشاوره روانشناسی
کانال مشاوره زناشویی
مشاور ازدواج خوب
مشاوره خانوادگی رایگان
مشاوره قبل طلاق
مشاوره مشکلات زناشویی
مشاوره تلفنی ازدواج رایگان
مشاوره طلاق تلفنی
مشاوره حقوقی خانواده
مشاوره زندگی مشترک

برای کسب اطلاعات تماس و شعب ،صفحه تماس با ما را ببینید


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: