خانه / آموزش روابط / 3 پیشنهاد ساده ای که می توانید رابطه کارآمدتری داشته باشید

3 پیشنهاد ساده ای که می توانید رابطه کارآمدتری داشته باشید

3 پیشنهاد ساده ای که می توانید رابطه کارآمدتری داشته باشیدReviewed by مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی on Dec 10Rating:

 3 پیشنهاد ساده

به قول آنتونی رابینز: “روشی که ما با دیگران با آنها ارتباط  برقرار می کنیم ، در نهایت کیفیت زندگی ما را مشخص می کند”. ارتباطات، شفاهی یا غیر شفاهی، تمامی ارتباطات ما رامشخص می کنند.

زمانی را به یاد بیاورید وقتی وارد محل جدیدی میشوید و فردی با لبخند به استقبال شما می آید؟ ودر همان هنگام زمانی را به خاطر آورید که در همان محل فردی اخمو و شاکی به طرف شما می آید؟ نظرتان چیست؟ چه فکری می کنید؟

خوب مسلما از نوع برخورد اول بیشتر خوشتان می آید پس بیایید خودتان هم به همین گونه رفتار کنید.

استوار و محکم باشید

خیلی بد است که امروز یک حرفی بزنید و روز بعد حرف دیگری، سعی کنید روی حرف خود بایستید تا دیگران بتوانند به شما اعتماد کنند.

روراست باشید

زمانی که با کسی صحبت می کنید در نهان و با کنایه صحبت نکنید ،خیلی محترمانه حرفهایتان را بیان کنید،کمتر از لغات پیچیده و تخصصی استفاده کنید ، اجازه دهید طرف مقابل متوجه حرفهای شما شود،از خودتان این سوال را بپرسید که آیا قرار است تا حرف هایتان بر روی دیگری تاثیر گذارد یا فقط شنیده شود؟ پاسخ به این سوال خیلی می تواند به شما کمک کند.

مودبانه صحبت کنید

زمانی که طرف مقابل صحبت های شما را گوش میدهد واحساس می کند که شما نسبت به او مودب هستید ، سعی می کند با گوش جان نیز حرف های شما را بشنود و درک کند،زیرا با گفتن لغات نادرست و تند باعث میشود تا اطرافیان در موضع دفاعی قرار بگیرند ،سعی کنید لحن مثبت و تن آرامی داشته باشید.  

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ( روانشناس ،درمانگر و نوروتراپیست )

.

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - 3  پیشنهاد ساده ای که می توانید رابطه کارآمدتری داشته باشید

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه