خانه / تربیت فرزندان / آموزش کودکان / کمک به بچه ها برای داشتن شغل تابستانی

کمک به بچه ها برای داشتن شغل تابستانی

کودک

یک کار تابستانی برای کودک و نوجوان گذشته از آموزش حس مسئولیت و مدیریت پول، تجربه ی یک کار واقعی و آماده شدن برای زندگی آینده را فراهم می کند. سعی کنید با یک برنا مه ی گام به گام به کودک خود برای یافتن شغل تابستانی کمک کنید:

_ کودکان

1)  جستجو: نگاه کردن به روزنامه ها، تابلوی اعلانات عمومی در مغازه ها، صحبت با همسایه ها می تواند به شما کمک کند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

2)  تطبیق مهارت ها و علایق کودک با شرایط شغلی:

خانه تکانی، اتو کردن، مراقبت از بچه ،مراقبت از حیوان خانگی، چمن زنی،شاگرد مغازه،دستیار باغبان، پخش روزنامه و … کارهای سبکی است که کودک شما می تواند انجام دهد.

3)  گاهی شما می توانید خودتان مهارتها و علایق کودک خود را به همراه ساعت و مبلغ درخواستی بنویسید و در تابلوی اعلانات بچسبانید.

4)  با کارفرمای در مورد زمان و حقوق صحبت کنید و کودک خود را مطمئن کنید که کار خوبی است و او را تشویق کنید.

_  نوجوانان

1)  تعیین هدف: به نوجوان خود کمک کنید تا اهداف و اولویت های خود را برای شغل تابستانی تعیین کند.آیا او می خواهد در مورد یک کار  یا صنعت خاصی تجربه کسب کند؟آیا  او برای تهیه ی یک شیء خاصی یا سفر به جایی  نیاز به پول دارد؟ آیا او می خواهد فقط وقش پر شود و پولی هم بدست آورد؟

2)  با معلمان ،دوستان ، همسایگان و فامیل در مورد اینکه چه کاری می توانند به نوجوان شما پیشنهاد کنند مشورت کنید.

3)  یک رزومه ی کاری بنویسید: شاید کارجویان باور نکنند که نیاز به رزومه دارند چون شاید تجربه ی خاصی ندارند.اما داشتن یک رزومه به کارفرما نشان می دهد که نوجوان شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک شغل خوب و اندوختن تجربه است.

4)  در مورد تدارکات برای کار فکر کنید.در مورد مسیر رفت و آمد، نحو ه ی رفت و آمد ، ناهار و …

5)  برنامه ریزی: به نوجوان خود یاد آوری کنید که برنامه ی روزانه خود را به شکلی مرتب وتایپ شده در اتاق بزند.

6)  آماده شدن برای مصاحبه: اگر با شما برای مصاحبه تماس گرفتند. به نوجوانتان کمک کنید تا در مورد آن شرکت یا موسسه تحقیق کند و او را برای مصاحبه آماده کنید. از طریق نقش بازی با او تمرین کنید و از او سوالهایی بپرسید که یک کارفرما ممکن است بپرسد.

7)  حرفه ای عمل کنید.کارفرما ها به طرز داخل شدن به موسسه، مرتب بودن لباس، برقراری ارتباط( تماس چشمی،حرکت دست ها، وضوح کلمات) و فیلم بازی کردن و اعتماد به نفس توجه می کنند.

8)  بعد از مصاحبه ،نوجوان را تشویق کنید تا نامه یا ایمیلی برای مدیر ارسال کند و از او در مورد زمانی که اختصاص داد تشکر کند و به علاقه ی خود برای داشتن اینکار تأکید کند. این کار ممکن است در گزینش او تأثیر گذار باشد.

9)  شروع به کار: قبل از این که او این موقعیت را بپذیرد باید ساعات کار،اینکه نوجوان چه مسئولیت هایی خواهد داشت  و حقوق صحبت شود. سپس شما می توانید در کنار او باشید و به او راهنمایی های لازم را بدهید. حالا به خاطر شغل جدید به او تبریک بگویید.

منبع:                                     http://www.scholastic.com

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه