خانه / خدمات تخصصی / تیم تخصصی مغز و اعصاب و روان تهران

تیم تخصصی مغز و اعصاب و روان تهران

 

معرفی تیم تخصصی روانپزشکی،روانشناسی و مشاوره آلومینا

 مشاوره

تیم آلومینا از سال 1388 پیش با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه بیماریهای مغز اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است.

این تیم متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، و نوروتراپیست با هدف  ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه روانشناسی و روانپزشکی وبا استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و …) در خدمت شما عزیزان است.

 

تفاوت عمده تیم آلومینا با عمده مراکز روانپزشکی، تمرکز بیشتر بر ارائه روش های غیر دارویی مبتنی بر ابزارهای جدید درمانی و استفاده از تکنولوژی برای بهبود اختلالات حیطه اعصاب و روان می باشد.

 

چرا تیم آلومینا؟

 

در تیم آلومینا یک نسخه کلی برای تمام مراجعین وجود ندارد و برای هر کس براساس فاکتورهای متعدد تصمیم گیری می شود.مثلا ممکن است دو نفر با تشخیص افسردگی یکی تحت درمان دارویی و دیگری تحت درمان غیر دارویی قرار گیرد.

 

در تیم آلومینا درمان بصورت فوق تخصصی انجام می شود و هر یک از درمانگران  و پزشکان در حیطه خاصی متبحر و صاحب نظر می باشند.

 

تیم آلومینا در تمامی نقاط تهران و بسیاری از شهرهای ایران نمایندگی فعال دارد.

 

 

در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت و کسب اطلاعات تماس، به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

2 نظر

 1. باسلام
  پسر اینجانب 13 سال دارد وبصورت حرفه ای شنا می کند. وذارای مقام در منطقه است چند ماهی است در خواب شانه یا ذست وپایش را تکان می دهد . لطفا مرا راهنمایی کنید

  • مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

   سلام
   برای خانم دکتر رنجبر در شعبه شریعتی نوبت ویزیت تهیه فرمائید تا بررسی کامل انجام شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه